úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ALERGIE A PSYCHIKA

ALERGIE A PSYCHIKA

viola

26. 8. 2008
16:56

Ze zkušenosti mohu potvrdit, že ve svých 46 letech jsem konečně zdravější (alergie na trávu,
plísně,prach a bakterie HCD)- od 6 let stále nemocná a chytlavá na všechny nemoce po celý rok
posledních 10 let šlo vše do kloubů ani Luivac nepomohl a nyní se léčím již 5. rokem antidepresivy
které sice psychiku moc nepodpořily ale rozhodně zatočily s imunitou. Proto hlídejte si své stresy a
deprese na uzdě a hodně se Vám uleví. zn.PSYCHOSOMATIKA.

Katerina

8. 9. 2008
14:56

RE: ALERGIE A PSYCHIKA
Mila Radko, to ze psychika ma obrovsky vliv na stav vaseho ekzemu a astmatu, dnes vi snad kazdy. Lekarku
vymente (neni nic jednodussiho, nez Vas poslat domu s alergii na pyl), zjistete si na internetu co nejvetsi
mnozstvi o tomto problemu. Cim vic clovek vi, tim lip. Prihlaste se na jogu, jdete si zabehat... relaxujte.
Misto detektivky ci hororu si doprejte nejakou prijemnou cetbu - zni to neuveritelne, ale mozek zacne pracovat
na trochu jine vlne a pomuze to. Budete se citit i vypadat lip. Zkuste take co nejvice prirodni kosmetiky, bez
chemie, jezte pokud mozno zdrave. Vase telo na tuto prijemnou zmenu bude reagovat a ekzem kdyz nezmizi, urcite
se viditelne zmirni a astmaticke zachvaty temer pominou. Drzim palce, Katka

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Radka

6. 9. 2008
22:00

RE: ALERGIE A PSYCHIKA
Dobry večer,moc mě zaujalo vaše čtení.Je mi 22let a alergická jsem asi od mých 14let.Má doktorka mi
pořád píše do zdr.karty že jsem alergická na pyl,protože není si zřejmě jistá na co jsem.Mám astma
a někdy se dusím tak že lapám po dechu.Je to velice nepřijemné.Mám často deprese a špatnou náladu
jsem také často unavená.Nevím zda je to vše tou alergií.Je to lepší říct lékařce o těch mých
depresích a špatných nálad?Děkuji za odpověd budu moc ráda.Z pozdravem Radka

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.