úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický ekzém,alergie

atopický ekzém,alergie

jarka

28. 8. 2008
19:12

Dobrý den,ráda se se všemi podělím o své zkušenosti s těmito nemocemi.Dcera měla těžký atopický
ekzém,alergii a obstrukční bronchytidu-díky přírodnímu produktu je naprosto zdravé dítě a vyhýbají
se nám zdárně i virozy,protože má posílený imunitní systém.Já jsem byla alergik 15 let a jsem bez
alergie.Vyzkoušeli jsme kde co,ale toto konečně zafungovalo.Pokud máte zájem o informace všem ráda
poradím ať je vám taky tak dobře jako nám.Kontakt: [email protected]

Bára Kolaříková

3. 9. 2008
13:58

RE: atopický ekzém,alergie
Dobrý den, našla jsem váš příspěvek a ráda bych vás požádala o tip na fungující prostředek na
AE. Potýkám se s ním už od dětství a přestože se u většiny lidí příznaky s věkem zmenšují, u
mě je tomu naopak, po nástu do zaměstnání po MD se můj stav stále jen zhoršuje. Jako většina takto
postižených jsem už také vyzkoušela kde co (a lékaři na mně...) - antibiotika, kortikoidy
imunosupresiva,homeopatika, vakcíny, mastí a mastiček, čisticích čajů a kapslí nepočítaně - nic
však nemělo trvalejší efekt a nebo bylo s vedlejšími účinky. Proto, jestli jste vyzkoušeli něco , co
zabírá, prosím, napište mi o jaký preparát šlo, případně kde je k dostání. Ráda jej vyzkouším.
Děkuji a přeji pohodové dny bez škrábnání.
B.K.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.