úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na pyl versus bylinky

alergie na pyl versus bylinky

Verča

20. 9. 2008
16:46

chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti. Jsem alergik od svých 5ti let. Zhruba v 10 mi nasadil
doktor píchanou vakcínu. Tu jsem dostávala skoro dalších 10 let.Vůbec mi to nepomáhalo a navíc se mi k
tomu přidalo i astma.V průběhu pylové sezóny jsem se cpala všim možným,ale bezvýsledně.Nyní je mi
skoro 22 a letošní léto jsem si nevzala ani jeden prášek a navíc jsem už rok bez vakcíny a lépe mi
nikdy nebylo...Mé tajemnství spočívá v přírodě (přesněji v čínské medicíně). Navštívila jsem
paní "bylinkářku" Chutnou v Děčíně, která mě zbavila oné strašné reakce na cokoliv, co
kvete.Alergie není vyléčitelná,ale dle vlastních zkušeností, se dá potlačit natolik, že na jaře
můžete existovat bez potíží a hlavně se přitom nemusíte dopovat dalšími chemikáliemi.Samozřejmně
je nutné udržovat režim pro alergiky, ale už se nemusíte bát, že Vám někdo přinese kytku a vy z toho
otečete.Má nová alergoložka sice nebyla nadšená, nicméně po testech které jsem si nechala udělat po
absolvování kůry bylinkami, uznala, že asi na tom něco bude.Vřele tuto metodu doporučuji...celá moje
rodina má skvělé zkušenosti s touto paní a jejími metodami. Pokud chcete vědět nějaké podrobnosti
ráda se o ně podělím. můj mail je [email protected]

Milan

9. 2. 2012
16:41

RE: alergie na pyl versus bylinky
Rozsáhlý článek o bylinkách proti alergii: http://www.proalergiky.cz/tema/57/

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Božena

19. 4. 2009
16:10

Moderní léčba atopického ekzému je v České republice dostupná, ale odborní lékaři ji dostatečně
nevyužívají. Většinou volí tradiční hormonální léky obsahující kortikosteroidy, které zejména
při nesprávném používání mají řadu negativních vedlejších účinků. My jsem nakonec zvítězili
nad ekzémem přírodními přípravky, které se nezaměřují pouze na místa s vyrážkou, ale léčí
pravou příčinu kožního onemocnění.
Příčinou jsou poruchy imunitního systému, špatná funkce tlustého střeva, jater a ledvin. Na
zvýšeném výskytu ekzémů se podílejí i civilizační faktory, jako je znečištění ovzduší, vody a
půdy. Rozvoj onemocnění mají na svědomí i tzv. klimatické podmínky, roční období (zhoršování na
jaře a podzim), infekce, styk s alergenty, nevhodná strava (kořeněná a kyselá jídla, čokoláda,
ořechy) a vlivy emocionální např. stres.
Při léčbě je nutno čistit organismus, posílit imunitu, potlačit zánět a to vše najednou. Pokud se
něco vynechá, je léčba nanic.. Byla nám doporučena kombinace InPure a InGel Active, přípravky jsem
brali 2 měsíce a ekzému zmizel. V současnosti provádíme jaře a na podzim detoxikaci organismu s InPure
a máme pokoj celý rok. Přípravky jsme objednali na emailu: [email protected] , také jsme získali
podporu při léčbě.

Reagovat

Jarda

19. 4. 2009
13:39

hezký den,jaké bylyny užíváte kde se daji sehnat.děkuji

Reagovat

Drahuš

15. 4. 2009
22:25

Dobrý večer, můžete mi napsát více?

Děkuji Drahuš

Reagovat

milan

11. 4. 2009
19:34

dobry den,a jake ze to bylinky jsou,kde je sehnat?dekujiM

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.