úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém u dětí

Atopický ekzém u dětí

Klára

6. 10. 2008
21:52

Dobrý den,jednou jsem tu četla o koupání mimča v syrovátce.Máte někdo s tímhle
zkušenost?Popřípadě kde syrovátku seženu a jakym způsobem se to provádí?Když bude mít někdo
zkušenosti,budu moc ráda.Syn má ekzém na krku a na ramínkách,mme mastičky,ale pořád jsme jednou
nahoře a jednou dole.Díky moc všem

klára

5. 11. 2008
20:08

RE: Atopický ekzém u dětí
Kateřino,moc díky,nějak jsem už před časem začala vařit a nepodávat hotovky,takžeje pravda,že se to
celé výrazně zlepšilo.Také jsem zjistila,že nemáme zrovna ideální vodu ve studni,takže koupu v
dovážené,ale čisté....což je docela sranda-vozit si vodu jako blázen:-)))Ted je ekzém poprvé témšř
pryč,má jen malý flíček,který věřím,že taky zlikvidujeme.Mažeme a-dermou a musim
zaklepat....držíme se!!!Prostě jsem to vzala plně do svých rukou,od stravy po koupánía výsledky
konečně vidim....,nepoužíváme už kortikoidy a to mi stačí,za rady moc díky,pomohla jste mi jako
další člověk názorem na konzervanty,mám radost,že moje intuice hlídat stravu od zákldu byla
správná:-)

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

katerina

24. 10. 2008
12:09

RE: Atopický ekzém u dětí
Klaro, zkuste se vyhnout pouzivani jakekoli chemie (v mastickach, v samponech, ve sprchovych gelech atd.),
pouzijte prirodni kosmetiku, napr. Grahams Natural alternatives, a snazte se vyhnout tzv. Eckam v jidle sveho
ditete.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.