úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: detoxikace - Joalis Bambi analerg

detoxikace - Joalis Bambi analerg

petra

8. 6. 2005
21:46

máte někdo zkušenosti s detoxikací podle doktora Jonáše a konkrétně s produktem Joalis Bambi analerg? Má cenu
to u mé malé dcerky s alergií zkoušet?

Hanka

19. 9. 2006
23:44

RE: detoxikace - Joalis Bambi analerg
Behem asi tri mesicu se nekolikat cela osypala. Mela ekzem i na zadech a na bocich, tam kde ho jinak nemivala.
Nekolikrat ji najednou zacala tect ryma, ale treba to trvalo jenom nekolik hodin a najednou, jako by ani
nebyla. Taky ji naskakovaly na obliceji bile pupence, ktere svedely-to mela jen 3 dny. A na prstickach na
kloubech se ji udelaly takove cervene bolaky, ktere se hojily asi pres 3 tydny. U deti neni pry organismus tak
silne zanesen, mozna proto reaguji rychleji. Ja chodim ted poctive uz 8 mesicu na detox. Muj starsi syn ma
dokonce nektere projevy detoxikace stejne jako jsem mela ja. Asi mame v sobe stejny svinstvo. Jinak je to ale
pry hodne individualni.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Hanka

19. 9. 2006
17:44

Paní Hanko,můžete mi popsat ty dramatické projevy detoxikace u vaší dcerky? Já beru preparáty dr.Jonáše také,
již přes půl roku a je mi hůř než před léčbou.Prý to jsou detoxikační příznaky,ale nevím, jak dlouho to ještě
vydržím..A efekt zatím žádný...Děkuji za případnou odpověď.

Reagovat

Hanka

4. 9. 2006
1:01

Nam zabrala lecba preparaty Joalis u nasi rocni dcerky na ekzem, byt s dramatickymi projevy detoxikace. Po 4
mesicich lecby jsme pres mesic a pul zcela bez ekzemu. Chodime k jednomu lekari, ktery navic tuto metodu jiz
asi 8 let praktikuje a tez nas vysetril na pristroji EAV. Zatim nas to vyslo na necele tri tisice (vysetreni
nam provadi zdarma), a za ten vysledek bych dala i vic! Ted si jen preji, aby to vydrzelo co nejdele.
Me kamaradce se ztratil po detoxikaci ekzem take a jeji mama po nekolika letech uz neni astmaticka, dokonce i
podle krevniho rozboru. Samotne se mi tomu nechce verit.

Reagovat

dolezalova

25. 4. 2006
18:48

syn je alergik analerg bral již v lednu nebo v unoru a vysledek byl vyborny loni .letos jsme ho zatim nedali,
ale začinaji mu potize tak ho zakoupim opet. zdravím idol

Reagovat

šárka

20. 4. 2006
17:01

Absolvovala jsem léčebnou metodu s kapkami Dr. Jonáše a musím říct,že jsem byla neuvěřitelně spokojená a
překvapená. Za celé léto jsem nemusela sníst jediný prášek proti alergii a navíc jsem ani nemusela použít
svých dýchací strojek při astmatickém záchvatu,protože jsem žádný neměla a to je u mě docela zvláštnost :)
Ale určitě to může na každého zabírat jinak,jsou to bylinky a co člověk,to jiný organismus,ale mé zkušenosti
jsou vynikající :))

Reagovat

Lea

23. 3. 2006
7:33

Já osobně jsem taky nevydržela dýl než 3 měsíce. Účinek jsem nepocítila a protože to stálo opravdu hodně
peněz, přestala jsem s tím.´Ale je to věc názoru a pokud tomu někdo věří a vydrží rok i víc léčby"
bez výsledů, do toho :-)"

Reagovat

aleš

13. 3. 2006
9:41

jsem silný alergik a mám astma. poradíte mi v čem ta léčba spočívá a na koho se obrátit? díky aleš

Reagovat

Hanka

12. 3. 2006
17:50

Já absolvuji nyní léčbu dr.Jonáše, takže zatím nemohu posoudit, zda pomáhá či ne, beru léky teprve 2
měsíce.Ale určitě bych nezahajovala léčbu sama a nechala se vyšetřit.Mně např.jako těžké astmatičce a
alergičce byla mimo jiné odhalena příčina právě na játrech, takže kromě jiného beru kapky Infodren na játra.
Mohu říci, že jsem se dlouho bránila k dr.Jonášovi jet, jsem takový nevěřící Tomáš, ale pokud je na tom někdo
dost špatně a běžná léčba nepomáhá, zkouší už vše možné.Mé matce např. detoxikace u dr. Jonáše pomohla, i když
měla jiné problémy než astma a alergii.Jezdila k němu ale přes 2 roky!!Určitě to nezabere hned, chce to
vydržet.I když do peněz to leze opravdu dost....

Reagovat

lidka

9. 6. 2005
16:19

Sama jsem absolvovala detoxikaci dle MUDr. Jonáše a musím říct, že mi to moc nepomohlo. Fakt ale je, že jsem
to po půl roce vzdala. Brala jsem kombinaci Alergis, Imunitas, RespiHlep a RespiDren. Neviděla jsem žádné
výsledky a docela to lezlo do peněz. Říkají ale, že to může být i záležitost na několik let. Já ale jak
nevidím výsledky, ztrácím motivaci. U dětí ale zkušenost nemám. Nevím, jestli jste byli na vyšetření, nebo to
chcete nasadit sama. Doporučila bych vyšetření na tom jejich přístroji - snaží se léčit příčinu, která může
být úplně jinde - třeba v játrech. Tím, že si jejich výrobek koupíte sama, nemusíte dosáhnout požadovaného
efektu.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.