úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergologové

alergologové

Katka

15. 6. 2005
11:46

Měla jsem velký problém dlouho najít dobrého alergologa pro svého syna. Po 2 letém "léčení" u paní
doktorky se jeho stav stále zhoršoval a jeho léčba spočívala pouze v častém střídání léků, bez jakéhokoliv
kontrolního vyšetření. Poslední kapkou bylo, když paní doktorka řekla, že jeho alergické potíže budou asi od
nervů! Je to pětiletý šťastný kluk, který vyrůstá ve fungující rodině, ve školce se mu moc líbí.. nakonec se
mi podařilo dostat se k jedné paní doktorce do nemocnice a konečně jsem začala vidět zájem i výsledky. Tak
snad skončily "pokusy"na mém synovi od bývalé paní doktorky. Proto všechni, kdo nejste spokojeni s
léčbou a přístupem k vašim zdravotním problémům, nebojte se změnit lékaře.

ivana

16. 6. 2005
13:26

RE: alergologové
S tím plně souhlasím, jen to občas sklouzne do situace, kdy to nejde. O mého syna se už asi 3 roky stará jedna
nejmenovaná paní doktorka z Brna, která bez zjevného zájmu o jeho stav a soustavným předepisováním antibiotik
"odrovnala" jeho imunitní systém. Když kluk skončil na kapačkách v nemocnici začala se najednou paní
doktorka starat. Pozdě ale přece. Skoro ji nepoznávám. Chci toho využít, protože kdo jiný by mu měl pomoct,
když ne doktorka, která ho do této situace dostala. Počkám si, až se to trochu zlepší a pak jdeme jinam.
Stížností se bohužel dnes nic nevyřeší. Není ani kde si stěžovat...

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.