úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: léčitel Petr Hrousek

léčitel Petr Hrousek

Marek Bařinka

14. 1. 2009
12:44

Podělím se s váma o velmi dobrou zkušenost s přirodním léčitelem, který mě zbavil atopického
ekzému tím, že mi naplánoval speciální dietu. Zkrátka mi některé potraviny zakázal a některé
naopak doporučil a když jsem se takhle podle pana Hrouska stravoval dva měsíce, ekzém úplně zmizel.
Jsem zvědav, jestli máte někdo podobné zkušenosti s dietu nebo s lidovými léčiteli.

Lucinka

23. 8. 2017
11:55

RE: léčitel Petr Hrousek
Pro: BloweeBohužel toto číslo zůstalo bez odpovědi.. Neznáte aktuální číslo nebo na dceru? Děkuji moc!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lucinka

23. 8. 2017
11:53

Prosím moc o kontakt na pana Hrouska nebo jeho dceru. Je to moc naléhavé, děkuji moc! Mail : [email protected]

Reagovat

Blowee

28. 5. 2017
20:25

Pro: simusa737017830 p.Hrousek

Reagovat

Blowee

23. 5. 2017
19:28

Pro: Denisa704Aktuální číslo na pana hrouska je 737017830

Reagovat

Blowee

23. 5. 2017
19:27

Pro: martina chvatalovaAktualni cislo na p.hrouska je 737017830

Reagovat

simusa

11. 11. 2015
18:41

Pro: SokolovskáDobry den. Mame velke trapeni se synem. Alergik. Atopicky ekzem. Oslabena imunita uz nevim kudy kam a rada bych zkusila pana Hrouska. Muzete mi prosim zaslat kontakt?

Reagovat

Denca97

23. 8. 2015
14:03

Denca97

Pani Vera Zykova z poradny o ekzemu je moc dobra...☺ vyzkousejte ji. Moje dcerka MA atopicky ekzem,dodrzujeme dietu podle pani Zikove a ekzem se zlepsuje

Reagovat

Denisa704

23. 8. 2015
0:58

Pro: SokolovskáKde mohu pana Hrouska navstivit? mate telef. kontakt ci jeho internetove stranky?

Reagovat

Sokolovská

5. 4. 2015
10:27

Pan léčitel je na atopické ekzémy nejlepší, uzdravil obě moje děti. Objevil u nich skryté potravinové alergie, které byly příčinou, to nedokázal žádný doktor.

Reagovat

novackova1978

25. 2. 2014
22:37

Pro: Lenka Kubovádobrý večer paní Kubová,
mohla by jste se se mnou spojit přes email: [email protected]
děkuji Nováčková

Reagovat

Kraus Daniel

20. 12. 2012
15:12

Pro: Lenka KubováU léčitele Petra Hrouska jsem byl v létě 2008. Žije převážně v Mnichově, ale tehdy před čtyřmi roky měl půjčený byt od nějakého svého známého, kde celé prázdniny ordinoval. Pracuje naprosto zadarmo, ani mu nic nezkoušejte vnutit, je absolutně zásadový a stejně si od Vás nic nevezme. Adresa je: Moldavská 1, Brno Bohunice. Vzhledem k tomu, že v Česku moc nebývá, je nutné se předem objednat přes telefon 608 926 627. V případě, že telefon bude vypnutý, není pan Hrousek v Čechách, ale můžete se s ním domluvit přes email, na ten odpoví vždycky: [email protected]

Reagovat

Lenka Kubová

21. 8. 2011
19:16

Dobrý den,moc prosím o kontakt na pana léčitele Petra Hrouska.Potřebovala bych ho jak já tak i má 16 letá dcera.Prosím pomozte,už nevím jak dál.Moc děkuji,Lenka z Třebíče

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.