úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: léčitel Petr Hrousek

léčitel Petr Hrousek

Marek Bařinka

14. 1. 2009
12:44

Podělím se s váma o velmi dobrou zkušenost s přirodním léčitelem, který mě zbavil atopického
ekzému tím, že mi naplánoval speciální dietu. Zkrátka mi některé potraviny zakázal a některé
naopak doporučil a když jsem se takhle podle pana Hrouska stravoval dva měsíce, ekzém úplně zmizel.
Jsem zvědav, jestli máte někdo podobné zkušenosti s dietu nebo s lidovými léčiteli.

Larisie

3. 6. 2018
8:44

RE: léčitel Petr Hrousek
Pokud vím, tak léčitel Hrousek už před pár lety svoji léčitelskou činnost ukončil, protože už je to velmi starý pán, má snad už 96 let. Ani na emaily už bohužel neodpovídá.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lucinka

23. 8. 2017
11:55

Pro: BloweeBohužel toto číslo zůstalo bez odpovědi.. Neznáte aktuální číslo nebo na dceru? Děkuji moc!

Reagovat

Lucinka

23. 8. 2017
11:53

Prosím moc o kontakt na pana Hrouska nebo jeho dceru. Je to moc naléhavé, děkuji moc! Mail : [email protected]

Reagovat

Blowee

28. 5. 2017
20:25

Pro: simusa737017830 p.Hrousek

Reagovat

Blowee

23. 5. 2017
19:28

Pro: Denisa704Aktuální číslo na pana hrouska je 737017830

Reagovat

Blowee

23. 5. 2017
19:27

Pro: martina chvatalovaAktualni cislo na p.hrouska je 737017830

Reagovat

simusa

11. 11. 2015
18:41

Pro: SokolovskáDobry den. Mame velke trapeni se synem. Alergik. Atopicky ekzem. Oslabena imunita uz nevim kudy kam a rada bych zkusila pana Hrouska. Muzete mi prosim zaslat kontakt?

Reagovat

Denca97

23. 8. 2015
14:03

Denca97

Pani Vera Zykova z poradny o ekzemu je moc dobra...☺ vyzkousejte ji. Moje dcerka MA atopicky ekzem,dodrzujeme dietu podle pani Zikove a ekzem se zlepsuje

Reagovat

Denisa704

23. 8. 2015
0:58

Pro: SokolovskáKde mohu pana Hrouska navstivit? mate telef. kontakt ci jeho internetove stranky?

Reagovat

Sokolovská

5. 4. 2015
10:27

Pan léčitel je na atopické ekzémy nejlepší, uzdravil obě moje děti. Objevil u nich skryté potravinové alergie, které byly příčinou, to nedokázal žádný doktor.

Reagovat

novackova1978

25. 2. 2014
22:37

Pro: Lenka Kubovádobrý večer paní Kubová,
mohla by jste se se mnou spojit přes email: [email protected]
děkuji Nováčková

Reagovat

Kraus Daniel

20. 12. 2012
15:12

Pro: Lenka KubováU léčitele Petra Hrouska jsem byl v létě 2008. Žije převážně v Mnichově, ale tehdy před čtyřmi roky měl půjčený byt od nějakého svého známého, kde celé prázdniny ordinoval. Pracuje naprosto zadarmo, ani mu nic nezkoušejte vnutit, je absolutně zásadový a stejně si od Vás nic nevezme. Adresa je: Moldavská 1, Brno Bohunice. Vzhledem k tomu, že v Česku moc nebývá, je nutné se předem objednat přes telefon 608 926 627. V případě, že telefon bude vypnutý, není pan Hrousek v Čechách, ale můžete se s ním domluvit přes email, na ten odpoví vždycky: [email protected]

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.