úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie- přírodní cesta jak se jí zbavit

alergie- přírodní cesta jak se jí zbavit

Milena Bažantová

2. 2. 2009
10:48

Vážení, může mi někdo poradit jsk se zbavit přírodními léčivy alergie na kočičí srst/kočku
nechovám/,prach a roztoče? Mám nepříjemný tlak v nose, stále sucho v něm. Čichám moř¨skou sůl.
Lékařka mi chce nasadit kortikoidy.To odmítám.Poradí mi někdo nějaké bylinky nebo přírodní
preparát, kterým se potíží zbavím.Potíže začly asi půl roku po té, co jsem přestala kouřit,ale to
s tím prý nesouvisí.Děkuji za rady.Bažantová

Šprtka

22. 5. 2018
6:36

RE: alergie- přírodní cesta jak se jí zbavit
Strašně smrkaaaaaaaam

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Šprtka

22. 5. 2018
6:32

Milen, máš sucho v nosu a hodně smrkas ???!! Svědí tě někdy v krku?? Já mám to co jsem popsala. A mám doma psa .....

Reagovat

Šprtka

22. 5. 2018
6:29

Jak se doma zbavit alergie na prach??

Reagovat

JB

12. 7. 2014
8:52

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Josef

2. 7. 2011
12:59

Naprostá většina alergických reakcí organizmu, stejně jako ekzémy, má příčinu v kyselinami zaneseném organizmu. Odstranit toto zanesení, není zase tak složité, ale moderní medicína se tím vůbec nezatěžuje, neřeší příčiny problému a naopak velice důkladně zkoumá důsledky celého problému. Pacient tím získává mylný pocit, že je o něj pečováno a složitými rozbory se zjišťuje, na co všechno je daný člověk alergický. Tyto potraviny mu doporučují ze stravy a života vynechat, čímž se celá situace dále komplikuje. Například ekzém, téměř vždy zmizí s vynecháním jakéhokoliv mléčného výrobku a já osobně tvrdím, že větší sajrajt, než mléčné produkty, již snad ani neexistuje. Dále významně komplikují situaci jednoduché cukry v kombinaci s moukou a tukem, například různé "Přátelské oplatky" a jiné výborné potraviny. Pokud se do takto zamořeného organizmu dostane normální zdravá potravina, která vyvolává přirozenou detoxikaci organizmu a není otevřen hlavní vylučovací kanál těla, přes udržované tlusté střevo, škodliviny se začnou tlačit přes kůži v podobě různě vážných vyrážek, případně, přes horní cesty dýchací, kde dojde k silnému zahlenění a pálení v krku a očích, spojených mnohdy i s výtokem hnisu. Jediná spolehlivá cesta je udržovat naprosto perfektní trávení, kdy pacient musí chodit spontánně na stolici minimálně 2x denně a stolice musí být formovaná, měkká, téměř bez zápachu a nelepivá. Tento stav, u naprosté většiny dětské populace, je neznámým jevem a mnoho dětí má běžně i nekolikadenní zácpy, nebo řídké průjmy, spojené se zápachem silně připomínajícím tygří výběh v zoo. Za takovéto situace není nic divného, že se stále dokola řeší takové blbosti jako jsou ekzémy, alergie, anemie, nebo špatný stav kostry.Neznám, až na naprosté výjimky doktora, který zkoumá, co že vlastně člověk jí a proč vlastně ten problém má. Ve vyhlášce má předepsat mastičku, tak co jiného by zkoumal, pokud jedna nezabere, tak se zkusí jiná a ono to zase na nějakou dobu přejde a jede se vesele dál. Příčina přetrvává a je jen otázkou času, kdy se potíže znovu ozvou, řešením je odstranění příčin, nikoliv léčba důsledků.

Reagovat

Robert

24. 4. 2009
16:37

Dobrý den, rád se podělím i s mými zkušenostmi. Dřív jsem se léčil kortikoidy. Na doporučení jsem
vyzkoušel Wobenzym a musím říct, že to není špatný... výsledek jsem sice nepocítil hned, ale po
delší době užívání je to znát. Hodně to podporuje imunitu, což, my - alergici, potřebujeme. Robert

Reagovat

eliska

19. 4. 2009
12:01

dobry den je mi 13 let,a ted mi začlo vadit vše co kvete,posekana trava,newím proč ale když jdu nekde a
jsou tam rozkvetle květiny tak se mi začne hoodně spatně dychat spustí se mi ryma,a slzí mi oči
,říkala jsem to mamě ale mama mi řekla že je to normalni takze nwm dekuji za odpoevěd

Reagovat

Simča

1. 4. 2009
14:33

Dobrý den, tímto bych vás chtěla požádat o pomoc na mé diplomce, stačí pouze vyplnit dotazník pro
odvyknuté kuřáky. Takže pokud jste samy odvyklý kuřáci nebo znáte někoho, kdo přestal kouřit,
klikněte na adresu www.motivace-pro-odvyknuti-koureni.vyplnto.cz/
Velmi Vám všem děkuji.

Reagovat

Vlaďka Tesárková

25. 2. 2009
11:17

Podle mého názoru u Vás probíhá dočišťování těla po rozhodnutí skončit s kouřením -6 měsíců
je tak akorát.Zkuste hodně pít čistou vodu bez bublinek a rozhýbat tělo, po ránu také pomáhá
vyplachovat nos vlažnou slanou vodou(3 špatky do půllitru, pokud by jste cítila tlak - je málo slaná)
-nevdechovat -jen nos do vody ponořit, přitisknout jazyk na patro a opatrně pohyby jazykem
"čerpat"a pak vyfouknout.Alergie na kočky může být i psychická, zkuste si najít pro sebe
nějakou metodu(třeba Česká citlivost ap.) ,aby jste se naučila být sama na sebe jemná a něžná(jako
kočka).Přeji Vám hezký den.
Vlaďka

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.