úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: solna dymka

solna dymka

Miriam

22. 2. 2009
13:18

Dobry den,rada bych se podelila o svou zkusenost se solnou dymkou.Docetla jsem se o ni prave na internetu.
Napsala jsem dotaz a odpovedela mi doktorka Oralkova.Chtela sem znat jeji nazor na solnou dymku.Pani
doktorka mi napsala,ze na zazraky neveri a hrnec se soli ,ze davali na kamna uz babicky.I tak jsem si solnou
dymku koupila a pouzivam ji mesic.Mohu rict ze ucinek jsem pocitila od prvniho dne.Mam slabe astma(leky na nej
neberu) a mame doma morce na ktere jsem zrejmne ziskala alergii a tak jsem se k nemu nemohla moc priblizovat
,nemohla sem ho chovat.Temer kazdy den jsem mela slabe potize s hvizdavym dechem.Od prvniho dne pouziti solne
dymky tyto potize ustali a uz se neobjevili. Na strankach jsou propagovany drahe zvlhcovace vzduchu a jine
drahe pristroje a mne pomohla mala solna dymka za 650,- korun.
Takze zazrak, se opravdu stal.

Marcy

1. 4. 2009
20:03

RE: solna dymka
chtěla bych tuto metodu zkusit, ale mám poněkud obavy. Trpím onemocněním štítné žlázy a nesmím
jód. Nikdo mi zatím nebyl schopen říct, jestli mi to neuškodí nebo zda bych se toho měla vyvarovat.
Nemáte někdo stejný problém?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Zdenek

27. 3. 2009
18:34

Dobry den, funguje to na principu vdechovani velmi malych castecek soli. Ja to koupil detem ale nelibilo se
mi, ze ta solna dymka je jen pro jednoho a ja mam dve deti a davat zato 1300 korun se me nechtelo. Nasel na
zbozi.cz ze se prodava i solna fajfka je levnejsi o 100 kc a navic se da krasne umyvat a vymenovat napln.
Takze ji muze pouzivat cela rodina. Takze doporucuji.

Reagovat

Marcy

22. 2. 2009
17:24

Dobrý den, jsem astmatička a uživám Duaspir. Nedokážu si dost dobře představit, na jakém principu
tato dýmka funguje, ani její použití

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.