úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na nikl

alergie na nikl

Jarka

24. 2. 2009
12:01

Dobrý den,poradil by mi prosím někdo,jakým způsobem zmírnit projevy silné alergie na nikl?Dají se
někde sehnat knoflíky do džínsů, spony na pásky...aj.,které nikl neobsahují?Děkuji.

LinS

26. 9. 2018
22:13

RE: alergie na nikl
Kdyby Vám zapomněla lékařka říci, že kortikoidy jen kratkodobě, tak to berte v potaz. Oslabují pak kůži, která je ještě méně odolná.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Larisie

18. 6. 2018
17:26

Tohle je docela dost vzácná alerie, ne?

Reagovat

Anicka90

17. 6. 2018
23:00

Dobrý den, byla mi zjistena alergie na nikl. Objevuje se mi to jen na prave ruce a to na prstech a nekde i popraskany a otevira se to a delaji se i puchyrky a ty jsou bolestive. Tak se chci zeptat jak to zmirnit a jestli by na to nepomohla i konopna mast. Slysela jsem ze jsou dobry kortikoidy. Jestli je to pravda. Predem dekuji za odpoved.

Reagovat

foto

Anicka90

17. 6. 2018
23:00

Dobrý den, byla mi zjistena alergie na nikl. Objevuje se mi to jen na prave ruce a to na prstech a nekde i popraskany a otevira se to a delaji se i puchyrky a ty jsou bolestive. Tak se chci zeptat jak to zmirnit a jestli by na to nepomohla i konopna mast. Slysela jsem ze jsou dobry kortikoidy. Jestli je to pravda. Predem dekuji za odpoved.

Reagovat

foto foto foto

Jana R.

23. 6. 2009
16:26

Já mám taky alergii na nikl a řeším to tak, ži knoflíky ze spodu podlepím náplastí.Zatím to
funguje.Hodinky jsem si koupila titanové stály 1500Kč nebo lze i ocelové.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.