úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie na kravské mléko

Alergie na kravské mléko

Daniela

25. 2. 2009
17:48

Dobrý den.Syn má rok a od narození má ekzém.Nyní jsme udělali testy z krve a vyšlo,že je alergikký
na mléko a mléčné výrobky.Prý mu už mléko nemám dávat vůbec.Jenže on pije mléko celkem hodně a i
v noci.Je ně zvyklý.Poradte prosím,jaké mléko nebo nějaký nápoj bych mu mohla dát,aby ho to příliš
nedráždilo.Děkuji za odpověd.

xkatii

7. 11. 2018
11:49

RE: Alergie na kravské mléko
Dobrý den,
vím že to sem možná nepatří, ale jsem studentkou 3. ročníku nutriční terapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a pro svoji praktickou část bakalářské práce jejíž tématem je Vliv výživy na hladinu vápníku u dětí s alergií na mléčnou bílkovinu hledám 10 ochotných maminek, jejichž děti musí vlivem ABKM dodržovat bezmléčnou dietu, které by byly tak moc ochotné a zaslaly mi týdenní jídelníček jejich dětí, které bych následně zadala do programu NUTRISERVIS a zjistila tak zda je přísun vápníku dostatečný nebo zda může restrikce potravin obsahujících v nějaké formě mléko a mléčných výrobků způsobit nedostatek vápníku.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: [email protected]
Přeji hezký den.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Andynka

31. 10. 2018
22:58

Ale kupujeme, nám domů beru umělé mléko, protože mám miminko a synovci tyhle kapsičky https://www.sunar.cz/sunarek-100-ovoce/ jsou jen z čistého ovoce. Jiné značky mají, že mohou obsahovat stopy mléka a mají v sobě přidaný cukr, což je hrůza.

Reagovat

Wendyv

31. 10. 2018
12:52

To v tom případě takové příkrmy nekupujete

Reagovat

Andynka

30. 10. 2018
21:33

No mě také ne, až co jsem začala číst podrobně, když zjistili, že synovec má alergii na kravské mléko.

Reagovat

Wendyv

29. 10. 2018
16:40

Nikdy mě to nenapadlo.

Reagovat

Andynka

28. 10. 2018
20:08

Bohužel nemluvím o mléčných, ale o ovocných. Dívali jste se někdy na obal, že některé obsahují stopy mléka?

Reagovat

Wendyv

26. 10. 2018
22:42

? Nechápu, jak bez stop mléka. Kupuj ovocné a ne nějaké mléčné.

Reagovat

Andynka

25. 10. 2018
22:28

Docela problém je sehnat i příkrm bez stop mléka

Reagovat

Larisie

6. 6. 2018
16:23

Pro: jirasekAno, někde jsem četla, že existují i mléka, ze kterých byl odstraněn kasein i laktoza, takže v podstatě je takové mléko bez alergenů.

Reagovat

margitt

29. 6. 2017
13:48

Dobry den, mam skoro 4 mesicniho syna a pred mesicem se mu na tvari vytvorili vyrazky vypadajici jako ekzem, Dokstali jsme od pani doktorky masti na ekzem. Sprej s Ichtamolem mu nakonec pomohl ale pred par dny se nam osypal uplne cely. Je celou dobu plne kojen. Lekari nam odmitaji udelat testy na alerie u tak malinkeho miminka. Zacala jsem s bezmlecnou dietou a vidime male zlepseni, ale radi by jsme zjistili co to zpusobuje. Dekuji za jakoukoliv radu

Reagovat

Denca97

25. 7. 2015
2:10

Denca97

MA nekdo zkusenosti s kozim mlekem? MA byt mene alergenni nez kravske a Lepsi na ekzem. Samozrejme to neplati u vsech. Dcerce je necelych 10 mesicu a MA atopicky ekzem,jelikoz zijeme v Anglii,KDE je zdravotni system jiny rekla bych,ze horsi,je tezko se da sehnat hypoalergenni mleko. Dekuji za odpovedi

Reagovat

Sokolovská

4. 4. 2015
14:23

Moje obě děti měly testy na potravinové alergie negativní, přesto jim pomohla bezmléčná a bezlepková dieta k úplnému vymizení atopického ekzému. Od odborníka na ekzémy jsem se dozvěděla, že testy na alergie, které se běžně používají, jsou dost nespolehlivé.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.