úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: nestocosmetics

nestocosmetics

8. 3. 2009
23:46

A co říkáte na vyjádření ministersva zdravotnictví,hygienika, že se jedná o nebezpečné výrobky s
obsahem glukokortikoidu....

Hanule

5. 4. 2013
19:57

RE: nestocosmetics
Pro: mirekNeuveritelne je, ze jste s tim cirkusem jeste neprestali. Nejdriv se Gaston vydaval za Nestora, pak si hral na doktora a ted lakate na setkani s africkym samanem. Na koho si bude hrat priste? Jen vyuzivate lidskeho utrpeni a i pres varovani ministerstva zdravotnictvi dal prodavate ten svuj hnuj, i kdyz ma novy nazev.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

mirek

8. 12. 2012
21:04

Pro: manaMilá "mano", velmi Vás chápu ve Vašem vyjádření. Vím, že velmi dlouho hledáte efektivní léčbu pro svou malou dcerku s atopickým ekzémem a jste dost zklamaná z neustáleho neúspěchu. Hodně se tím trápíte a moc mě to mrzí. Bylinná léčba však vyžaduje velkou trpělivost, odvahu a duševní důvěru. Tu jste bohužel neměla už od počátku, kdy jsme se poprvé setkali. Nic se ale něděje. Jsem přesvědčen, že pro svou dcerku najdete tu nejlépší cestu k vyléčení, které hlavně budete věřit a budete obě šťastné. To je moc důležité a to si přeji. Můžu Vás s klidným svědomím ubezpečit, že si na doktora opravdu nehraji a ani pan Gaston Houngbedji, který Vám připravil léčbu. Snažíme se jen pomoci lidem a dětem trpícím ekzémem a lupénkou. Jsou to velmi skličující onemocnění a někdy to opravdu není jednoduché, ale většinou se léčba po čase daří. A to bez glukokortikoidů. Za to Vám ručím vlastním zdravím! Používám ty produkty sám již dva roky a léčba se daří. Nic méně, přeji Vám, Vaší dceři i celé Vaší rodině opravdu upřímně a s pokorou hodně zdraví a duševního klidu. Bude mi velkým potěšením, když se Vaše dcerka rychle uzdraví. S úctou Miroslav Červený.

Reagovat

mana

15. 9. 2012
9:58

Pro: JanaDobrý den,musím souhlasit s paní Janou. My jsme se k této kosmetice dostali na doporučení . O panu Gastonovi slýcháme jen z vyprávění od p.Červeného,který tuto kosmetiku prodává. Nevím jaké má profesní znalosti,ale na doktora si přinejmenším hraje. Za kosmetiku adionocosmetic jsme dali spoustu peněz a nepomohla nám. Jen sliby a nic !!!

Reagovat

mirek

11. 7. 2012
15:17

Pro: Dana, ProAlergiky.czDnes i kdykoliv jindy si můžete koupit cokoliv, třeba vysokoškolský titul ... Bohužel je to i tento případ a k tomu složité vysvětlování a poznání pravdy.

Reagovat

Dana, ProAlergiky.cz

7. 6. 2012
16:38

Dana, ProAlergiky.cz

Původně jsme chtěli příspěvek pana Mirka smazat jako nežádoucí reklamu. Možná toto bude lepší cesta.
Přečtěte si varování Ministerstva zdravotnictví k těmto zázračným preparátům.

http://www.mzcr.cz/obsah/informace-o-nelegalni-kosmetice-znnestocosmetics-na-trhu_1693_5.html

Reagovat

mirek

7. 6. 2012
15:34

Pro: Michaela ZimováDnes najdete produkty pana Gastona Houngbedjiho na webových stránkách www.adionocosmetic.cz. Rádi poradíme a pomůžem všem kdo věří bylinkám.

Reagovat

mirek

7. 6. 2012
15:32

Pro: MarcelaNeuvěřitelé se stává skutečností. Je to jen příroda a bylinky nic jiného. Dnes najdete produkty pana Gastona Houngbedjiho na webových stránkách www.adionocosmetic.cz. Rádi poradíme a pomůžem všem kdo věří bylinkám.

Reagovat

foto

Marcela

31. 3. 2012
22:15

Chci jen říct,že moje mami se mnou sjezdila hodne kožních lekařek a žadná mi nepomohla,až potom pan Gaston,je to neuvěřitelné...

Reagovat

Michaela Zimová

4. 1. 2012
9:04

pro [LENKA HLADÍKOVÁ]: Dobrý den, moc Vás prosím o pomoc.Mám šestiletého syna s atopickým exemem, když byl malý, byla jsem v kontaktu s Dr. Houmbejim, který nám krémy Nestar a Nesbel dodával, po aféře s těmito krémy jsem na něj ztratila kontakt...prosím, mohla by jste mi poradit, kde se dají tyto krémy sehnat? moc děkuji Zimová

Reagovat

LENKA HLADÍKOVÁ

1. 9. 2011
23:19

pro []: TYTO KRÉMY NESBEL A NESTAR POUŽÍVÁM UŽ NĚKOLIK LET A MOC MI POMOHLI OD TÉ DOBY JSEM Z ATOPICKÉHO EKZÉMU VENKU JEN DÍKY PANU GASTONOVI..

Reagovat

LENKA HLADÍKOVÁ

1. 9. 2011
23:15

pro []: podvodník není pomáhá lidem a s velkým úspěchem toto je jen vaše závist co on dokáže!!!

Reagovat

Jana

19. 10. 2010
15:58

Je skutecnosti ze p.Gaston nikdy nepoznal prvni lavice zadnych vysokych skol.Nema pojeti co je to zakladni
chemie a tak on nevi co je to kortikoid ani glukokortikoid ani betametazon. Ve spojeni s nasim konzularnim
oddelenim v Beninu jsme zjistili zajmavosti: P.Gaston Houngbedji je byvaly cisnik v hotelu Sheratonu v
beninskem meste Cotonou.K nam do ceske republiky se dostal diky bratrovi Nestorovi. Mel dvoumesicni rychly
kurs cestiny v Praze a dal pomahal
bratrovi v Jiretinske lekarne
a v Novem Boru kde byl po kazdem registrovan jako sanitar. Masti micha instintivne a lecivym rostlinam
nerozumi vubec.Na konkretni otazku co je to mesicek lekarsky a k cemu slouzi by nedokazal odpovedet. Zde je
hlavni nebezpeci celeho pribehu. Jsou to skutecne tri bratri a
jedinym lekarnikem a doktorem farmacie je Nestor. Nestor od roku 2003 zije a pracuje v africe.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.