úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Homeopatie

Homeopatie

Radka

25. 3. 2009
19:49

Od malinka trpim atopickym eksemem, lepsi stavy se stridaji s temi horsimi, beru leky ne potlaceni svedivosti,
jsou mi predepisovany kortikoidni masti, ktere ovsem nepomuzou na dlouho, ostatni masti vetsinou snasim jen
vyjimecne. Jako mala jsem s maminou zkusila lecitele i ozarovani s koupelemi, ale nic nepomohlo...Nemam tu
nejhorsi variantu atopickeho eksemu, ale i tak je to dost neprijemne, kazde rano se probouzet s otazkou, kde
se co noveho behem noci objevi, nebo ta horsi varianta vecer nemoct usnout z duvodu nekonciciho svedeni...v
tuhle dobu se potykam s dost suchou kuzi po celem tele i v obliceji...pak mam problem i s ohranicenymi fleky
na tvarich, ktere se objevuji kdykoliv se jim zlibi...at uz se jen trosku zpotim, nebo jsem jen ve vetsim
teple, nebo naopak venku v zime...kazdopadne k veci, jak jsem tady procitala ruzne clanky, hodne se tu
doporucuje heomepaticka lecba. co jsem tak hledala informace, tak me to docela zaujalo...dokonce me ani nijak
zvlast neodradila cena za prohlidky a kontroly u homeopatu, ale i presto bych se rada zeptala, jestli mate
nekdo osobni zkusenost popripade s kym...pokud mozno v Praze. Dekuji predem za komentare.

katka

28. 3. 2009
21:27

RE: Homeopatie
K homeopaticce jsem chodila pred sesti lety a mela jsem dojem, ze mi pomohla. Bohuzel zaroven s jeji lecbou
jsem celkove zmenila zivotni styl, takze je mozne, ze vymizeni atopickeho ekzemu mohlo souviset i s tim. Nyni
se mi ekzem opet objevil, tak jsem znovu homeopaticku zkontaktovala. Chodim k ni zatim pouze dva mesice, takze
ucinek potvrdit nemohu. Kontakt na MUDr. Kabelkovou: Praha 4, Pacajevova 36 tel. 272930011

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

alfons

26. 3. 2009
18:04

Radko zdravím. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit návštěvu imunologa, mně osobně pomohl. V Praze
jich je habaděj. Já chodím na polikliniku v Kateřinské. Před návštěvou homeopata doporučuji
přečíst následující:
lo=Homeopatie>http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189078291&hes
lo=Homeopatie

Reagovat

Jarda - solná jeskyně Letňany

26. 3. 2009
8:01

V naší jeskyni nyní probíhá 14 denní terapie léčby atopického ekzému zdarma. Průběh léčby je
popisován na stránkách. Zúčastnit se může každý zájemce.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.