úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Homeopatika

Homeopatika

jana

1. 4. 2009
8:38

homeopatika jsou super,jak na alergie,tak na ruzne psychicke poruchy atd.Antibiotika uz nikdy(tedy v mem
pripade,jinak at si dela se svym telem kazdy co chce)Z antibiotik jsem melajeste po letech zanesene telo.

malinka

16. 5. 2014
15:42

RE: Homeopatika
Pro: suhajdovaDobrý den, homeopatika by mu určitě mohla pomoci, já mám s nimi nejlepší zkušenosti. Ale je důležité aby jste našla opravdu dobrého homeopata, nedejte na rady že někomu něco pomohlo, je to velmi individuální.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

PavelN

11. 12. 2013
23:39

Pro: Martina ===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Martina

9. 3. 2012
13:17

pro [Katka]: Dobrý den, mohu se zeptat, jaka homeopatika na alergie pouzivate?? Take trpim silenymi alergiemi :(

Reagovat

apostol

9. 7. 2010
16:45

S homeopatií si nezahrávejte, i když předstírá "užitečnost"! Tvrdé drogy jsou v konečném
důsledku stejně efektivní. Jen poněkud dražší a nelegaliztovaé, na rozdíl od atraktivních
"modernéch léčebných metod a prostředků", jejichž podstata se důkladně mlží a následky
ignorují.

Reagovat

Katka

22. 3. 2010
10:17

Homeopatika jsou nej!!!!
Trpim astmatem a alergií.Jen díky homeopatikům je vše v pohodě.Žádný každý den myslet na léky a
nosit u sebe sprej.Dostala jsem dvě malé kuličky,nechala rozpustit v ústech a už mám rok klid!!!!
Takže já je jen mohu doporučit!!!!!

Reagovat

suhajdova

23. 2. 2010
9:07

Mám 5letého vnoučka,který má atopický ekzém.Nic mu nepomáhá co dostává od lékařů.Dozvěděla
jsem se o homeapatice a proto prosím o radu,co by mu pomohlo.Děkuji Šuhajdová

Reagovat

13. 10. 2009
17:57

xD toje blbost,že narušuj psychiku xD Tu i celé tělo narušují spíš chemické preparáty než
homeopatika ))M+ homeopatické léky pomáhají ;-))

Reagovat

Martina

21. 4. 2009
14:17

Ahoj Jani,
můžeš mi, prosím tě, říct, jestli máš už od alergie díky homeopatikům po alergii nebo se
příznaky alespon zmírnily? Na mě injekce vůbec nezabraly, tak chci zkusit homeopatika. Můžeš mi
poradit třeba ohledně ceny vyšetření u homeopata + pilulek? Moc Děkuju

Reagovat

Marie

12. 4. 2009
20:35

Pro Janu: S homeopatiky máme velmi negativní zkušenost.Narušuje psychiku.

Reagovat

jadel

8. 4. 2009
17:22

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.