úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ekzem u 3leteho dítěte

ekzem u 3leteho dítěte

Petra

4. 5. 2009
12:05

Hezký den,všem.prosím můžete mi někdo napsat ja postupovat v lečbě ekzemu u 3leteho dítěte?co
jist,nejist,čemu se vyvarovat atd...prostě mi někdo napsat vlastni zkušenosti,co se vám
osvedčilo.předem děkuji

lucie

2. 6. 2009
13:02

RE: ekzem u 3leteho dítěte
ja trpim ekzemem od narozeni, ve spitale jsem byla kazdy rok min 3x!!! kortikoidy me davali v kapackach,
injekcich i v mastich... antihistamicka tak tez... na vsechno jsem se pred nekolika roky vykaslala, nebot
kortiky pusobi (tedy u me) jako droga, jednou namauz a pak musim namazat vice nakonec i casteji a silneji...
nastali bolesti v kloubech, vazech tak, ze jsem pomale chodit nemohla... to ale asi silni ekzematici znate...
ted jsem objevila diky me kamaradce HALICAR, jsou dva druhy, nevim v cem je rozdil, slozenim jsou snad stejne,
jen konsistence je jina, jeden je mastnejsi a druhy spise kremovy, coz mi vyhovuje vice!!! mazu tim sebe i
miminko druhy den a jsem nadsena, ja jsem si jakoby vygumovala chronicky ekzem pod nosem a na vickach, mala je
skoro bez nalezu a jeji kuze je konecne, jak ma u miminka byt, vlacna a hezka!! neni to nejak drahe, tak si
myslim, ze za skousku to stoji, vim, ze ne kazdymu pomaha to stejne (zkusenosti vlastni) ale me to tak moc
pomohlo, ze to musim doporucit!!! jinak celkove mi pomohlo na ekzem zivotni postoj, uz se nikam nezenu, jsem
klidnejsi a vyrovnanejsi... pred tim (nez jsem vysadila krotiky a ostatni dobrutky) byla jsem zrala jit delat
model do lekarskeho casopisu! cele telo rozmokvane, odlupovani velkych kusu kuze z obliceje, natrzene vicka,
usi, no proste horror... preju at vam to pomuze stejne jako me!!!! lucie

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Romana

2. 6. 2009
10:29

Zkusenost mam.Meli jsme ekzem a do 2mesicu byl pryc a uz se nevraci!!!!

Pokud mate zajem,napiste mi na email,poradim Vam

[email protected]

Reagovat

Jana

4. 5. 2009
20:34

Dcera trpěla ekzemem od 5ti měsíců,dostala jsem doporučení do Prahy na Vinohrady do Paracelsia-jde
bohužel o soukromé lékařské zařízení,ale pomohli. Dnes je dceři skoro 5 let,jsme ve stálé péči
cca jednou za čtyři měsíce dojedeme na kontrolu a pro kapičky - speciální a je absolutně čistá.Více
eventuelně na mém e-mailu

Reagovat

Blanka

4. 5. 2009
18:06

Já mám zkušenost,s léčbou exemu u 5ti leté holčičky.Maminka se rohodla použít přírodní produkt a
exem byl do 2 měsíců pryč.Pokud máte zájem o více info napište na mail [email protected]

Reagovat

alla

4. 5. 2009
16:15

ahoj petro muzu te poradit jen to, že budes doderžovat pokyny vaseho lekaře. mam dceru 5let a od 2let ma
ekzem. jak mile jsem prestala delat co rek doktor tak ekzem se zas objevil. preji hodne zdravi a pevne nervy

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.