úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Vysavač..

Vysavač..

Sisi

16. 5. 2009
14:47

Dobrý den,prosila bych o radu,zkušenosti ohledně vysavačů pro alergiky.Jsem alergik i astmatik.
Nemohu se rozhodnout,který by mohl být nejvhodnější.V bytě mám kočku krátkosrstou,v některých
místnostech koberce jinde plovoucí podl.a lino.Nemám žádné záclony,pouze žaluzie horizont.i
vertikál.Sedací souprava - látková kombinace.Děkuji za rady a názory.

Mishak

7. 2. 2019
21:41

RE: Vysavač..
Pro jaký jste vysavač jste se nakonec rozhodla?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

GabkaV

20. 10. 2018
18:06

Náhodou jsem narazila na tenhle příspěvek a říkala jsem si, že sem napíšu naši zkušenost. Můj syn (8 let) je silný alergik a tak jsme se rozhodli vyzkoušet robotický vysavač. Říkali jsme si, že když se bude více vysávat, bude méně prachu a tím by mělo být všechno ok. Můžu říct že to pomohlo... a nám ušetřilo navíc čas. Alternativa je vysávat doma každý den, ale to bych asi nezvládla. Máme konkreténě tento - http://www.nezavisly-poradce.cz/tesla-robostar-t30 ale věřím, že i jiné poslouží stejně dobře.

Reagovat

Butorak

2. 4. 2018
4:10

Zdravím Vás, s manželkou a dětmi jsme se zrovna přestěhovali do nového bydlení které se nám nakonec poštěstilo tady najít http://www.eurobydleni.cz/domy/nymburk/, jenže obě naše děti jsou alergici.. Starý vysavač jsme se rozhodli nechat u prarodičů, ale teď poměrně rychle potřebujeme nový, doporučíte Nám nějaký z vlastní zkušenosti? Mockrát děkuji, Matěj

Reagovat

Dituš

17. 2. 2014
16:10

Pro: Aleš80Jo, to tam všechno mám. Kromě mopu, ten nemám. Jsem zatím nadšená, vše dobrý.

Reagovat

Aleš80

31. 1. 2014
15:26

Pro: Dituštakže krom hepafiltru třeba i UVC lampu a pokud máte prchovku nebo mop tak je s aktivním stříbrem?

Reagovat

Dituš

28. 1. 2014
20:55

Pro: Aleš80Prach, roztoči, pyly

Reagovat

Aleš80

26. 1. 2014
13:22

Pro: DitušMůžu se jen zeptat jaké máte problémy a jaké antialergenní funkce vysavače jste si vybrala?

Reagovat

Dituš

23. 1. 2014
11:03

Pro: Michal, ProAlergiky.czAno, vybrala jsem si nakonec Robzone s hepafiltrem a dalšími proti alergickými funkcemi. Dočetla jsem se o tom blogu, který tady zmiňoval jeden z diskutijících a taky na stránkách výrobců vysavačů. Zatím jsem spokojená.

Reagovat

Dituš

19. 12. 2013
13:46

Pro: Aleš80Děkuju, večer se na to kouknu pořádně, teď jsem to prolítla jen tak z rychlíku. Myslím, že mi to cekem pomůže. Díky

Reagovat

Aleš80

19. 12. 2013
11:03

Pro: Ditušzkuste se podívat na tento blog http://jardaradi.blogspot.cz/2013/12/jak-vybrat-dobry-roboticky-vysavac.html , tam je přehled, co který robotický vysavač má a nemá, snad Vám to pomůže

Reagovat

Michal, ProAlergiky.cz

12. 12. 2013
11:17

Michal, ProAlergiky.cz

Pro: DitušPři výběru robotického vysavače je zásadní pohlídat si, aby skutečně vysával. Pokud by totiž špatně sbíral nečistoty z podlahy, byl by vám i nejlepší HEPA filtr na nic. Není náhodou, že většina robotických vysavačů spadá spíše do kategorie "předražených zametačů". :-)

Reagovat

Aleš80

12. 12. 2013
10:50

Pro: DitušMyslím, že byste se měla podívat po vysavačíh s hepa filtrem nebo fltrem saktivními částicemi a uvc lampičkou.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.