úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Vysavač..

Vysavač..

Sisi

16. 5. 2009
14:47

Dobrý den,prosila bych o radu,zkušenosti ohledně vysavačů pro alergiky.Jsem alergik i astmatik.
Nemohu se rozhodnout,který by mohl být nejvhodnější.V bytě mám kočku krátkosrstou,v některých
místnostech koberce jinde plovoucí podl.a lino.Nemám žádné záclony,pouze žaluzie horizont.i
vertikál.Sedací souprava - látková kombinace.Děkuji za rady a názory.

GabkaV

20. 10. 2018
18:06

RE: Vysavač..
Náhodou jsem narazila na tenhle příspěvek a říkala jsem si, že sem napíšu naši zkušenost. Můj syn (8 let) je silný alergik a tak jsme se rozhodli vyzkoušet robotický vysavač. Říkali jsme si, že když se bude více vysávat, bude méně prachu a tím by mělo být všechno ok. Můžu říct že to pomohlo... a nám ušetřilo navíc čas. Alternativa je vysávat doma každý den, ale to bych asi nezvládla. Máme konkreténě tento - http://www.nezavisly-poradce.cz/tesla-robostar-t30 ale věřím, že i jiné poslouží stejně dobře.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Butorak

2. 4. 2018
4:10

Zdravím Vás, s manželkou a dětmi jsme se zrovna přestěhovali do nového bydlení které se nám nakonec poštěstilo tady najít http://www.eurobydleni.cz/domy/nymburk/, jenže obě naše děti jsou alergici.. Starý vysavač jsme se rozhodli nechat u prarodičů, ale teď poměrně rychle potřebujeme nový, doporučíte Nám nějaký z vlastní zkušenosti? Mockrát děkuji, Matěj

Reagovat

Dituš

17. 2. 2014
16:10

Pro: Aleš80Jo, to tam všechno mám. Kromě mopu, ten nemám. Jsem zatím nadšená, vše dobrý.

Reagovat

Aleš80

31. 1. 2014
15:26

Pro: Dituštakže krom hepafiltru třeba i UVC lampu a pokud máte prchovku nebo mop tak je s aktivním stříbrem?

Reagovat

Dituš

28. 1. 2014
20:55

Pro: Aleš80Prach, roztoči, pyly

Reagovat

Aleš80

26. 1. 2014
13:22

Pro: DitušMůžu se jen zeptat jaké máte problémy a jaké antialergenní funkce vysavače jste si vybrala?

Reagovat

Dituš

23. 1. 2014
11:03

Pro: Michal, ProAlergiky.czAno, vybrala jsem si nakonec Robzone s hepafiltrem a dalšími proti alergickými funkcemi. Dočetla jsem se o tom blogu, který tady zmiňoval jeden z diskutijících a taky na stránkách výrobců vysavačů. Zatím jsem spokojená.

Reagovat

Dituš

19. 12. 2013
13:46

Pro: Aleš80Děkuju, večer se na to kouknu pořádně, teď jsem to prolítla jen tak z rychlíku. Myslím, že mi to cekem pomůže. Díky

Reagovat

Aleš80

19. 12. 2013
11:03

Pro: Ditušzkuste se podívat na tento blog http://jardaradi.blogspot.cz/2013/12/jak-vybrat-dobry-roboticky-vysavac.html , tam je přehled, co který robotický vysavač má a nemá, snad Vám to pomůže

Reagovat

Michal, ProAlergiky.cz

12. 12. 2013
11:17

Michal, ProAlergiky.cz

Pro: DitušPři výběru robotického vysavače je zásadní pohlídat si, aby skutečně vysával. Pokud by totiž špatně sbíral nečistoty z podlahy, byl by vám i nejlepší HEPA filtr na nic. Není náhodou, že většina robotických vysavačů spadá spíše do kategorie "předražených zametačů". :-)

Reagovat

Aleš80

12. 12. 2013
10:50

Pro: DitušMyslím, že byste se měla podívat po vysavačíh s hepa filtrem nebo fltrem saktivními částicemi a uvc lampičkou.

Reagovat

Dituš

11. 12. 2013
17:05

Dobrý den, jsem alergička a kamarádky mi říkala, že robotické vysavače jsou pro alergiky dobré. Prosím poraďte mi, co mám mít robotický vysavač, aby mně jako alergikovi pomohl? Předem děkuji za odpověďi.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.