úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Léčitel Pavlica

Léčitel Pavlica

Michaela

21. 5. 2009
8:23

Jestli můžu poradit, tak se obraťte ohledně alergií na léčitel Pavlicu z Uherského Hradiště. Já
jsem od dětství trpěla alegií na pyl a on mě vyléčil na tři sezení. Je to zázračný člověk.

Larisie

18. 6. 2018
17:31

RE: Léčitel Pavlica
Je to velká škoda, že pan léčitel Pavlica začátkem tohoto roku zemřel. Znám dost lidí, kterým pomohl, ale já už jsem se k němu bohužel nestihla dostat.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Bohumil Petřik

14. 2. 2011
19:01

Dobrý den,mám vážný zájem vás navštívit,sdělte mi prosím na Vás kontakt,případně telefon.Jsem z
Brna r.n.1940.
Problémy nehojící se rana na chodidle asi cca.1 rok.
Děkuji za brzkou odpověď.

Reagovat

Marie černíková

21. 11. 2010
19:39

Dobrý den.prosím o radu.Padají mi vlasy.Vlasy mám jemné a tenké.Je mi 60 let.Jsem ve stresu-nemoc
manžela.Prosím,o radu ,jet k Vám není možne pro vellkou vzdálenost.Děkuji Černíková

Reagovat

Kozelská Markéta

21. 11. 2010
9:49

Hezký den p.Pavlica,prosím pomožte....Mám diagnosu Alopecie Areata. Mám 51let.Podle krevních výsledků
snad trochu hormony nejsou vyvážené. Trpím tím od dětství s menšími přestávkami, ale poslední 4-5
let a hlavně tento rok je to nejvíce. Jsem zoufalá. Prosím....Markéta

Reagovat

Blanka Zuzánková

13. 10. 2010
9:35

Všichni kdo máte jakýkoli zdravotní problém a chcete se léčit přírodní léčbou kontaktujte mně na
mail [email protected] mé terapie patří homeopatie,detoxikace organismu a další. Dačice
okr.J.Hradec

Reagovat

Kutíková Jana

7. 10. 2010
15:03

dobrý den pane Pavlico,
mám prořídlé vlasy na teneni hlavy a koutech.Již delší dobu.Léčím se se štítnou žlázou a beru
letrox tbl.Pořádně mne to sužujeprotože mi prosvítá pokožka.Musím si barvit vlasy už šedivým.Je mi
47 let.Vypadávání a řídnutí mám asi 5.rokem.Prosím o odpověď.děkuji

Reagovat

Blanka Anderlová

5. 5. 2010
12:48

Dobrý den je mi 65 let jsem astmatička beru léky Pulmicort,Formano,Ventolin ale stále kašlu velka
alergie na prach můžete mi nějak poradit, co by zlepšilo můj stav. Děkuji a hezky den.Anderlová

Reagovat

10. 1. 2010
0:55

Na vyhrezlou plotynku zkuste Dornovu metodu

Reagovat

Karel

22. 12. 2009
16:35

e-mail na pana Pavlicu se vrací, přeplněná schránka....nevíte o někom kdo dovede napravit vyhřezlou
ploténku ? Je to docela akutní...

Reagovat

Věra Filipínová

5. 8. 2009
22:20

Dobrý den, náš syn trpí od 2 let atopickým exémem na konečcích prstů rukou.Je to každý 2 prstík.Za
rok máme jít do první třídy, kde se bude učit psát a máme obavy z toho, že jakmile mu popraskají
prsty nebude schopný psát. Vyzkoušeli jsme již všemožné masti i kortikoidní a stále nic.Alergik
není, máme uděláno i vyšetření. Prosím poraďte děkuji.

Reagovat

Michaela

22. 5. 2009
7:47

Terko, dám Ti email na pana Pavlicu, napiš mu a domluv si schůzku, určitě ti pomůže.

Reagovat

Terka

21. 5. 2009
11:41

Michaelo, tak přesně takového léčitele bych taky potřebovala, mám od dětství stejné problémy jak
jsi měla ty. Nebyl by kontakt, prosím?

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.