úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: astmaticka bronchitida

astmaticka bronchitida

SIDRA

8. 9. 2009
15:28

DOBRY DEN CHTELA JSEM SE ZEPTAT NA NAKY UCINY LEK NA ASTMATICKOU BRONCHITIDU.SYNOVI BYLO ZJISTENO VE 4MESICICH
ASTMA A OD TE DOBY STALE BERE RUZNE LEKY DLOUHODOBE BERE ZYRTEC VENTOLIN A ECOBEC.TAKE BRAL KETOTIFEN
BRONCHOVAXON LUIVAC ALE NEPOMAHALO TO.SYN BYL MINULY ROK PRIJAT DO SKOLKY A BEHEM 5MESICU TAM BYL 4DNY.NAKONEC
DR USOUDILA ZE SE ODHLASI A ZKUSI SE TO PRISTI ROK,TEDY SYN OPET NASTOUPIL DO MS CHODIL TYDEN DO SKOLKY A UZ
JE ZNOVU NEMOCEN.PROSIM O RADU JAK POMOCI SYNOVI ABY BYL NEMOCEN MENE.BYLO MI RECENO ZE JE ALERGICKY NA PYLY A
LOUCNI KVETY ZA MESIC MI BYLO RECENO ZE NENI A ZE JE ALERG. NA KRAVSKE MLEKO NAKONEC DO DNES NEVIM.NAKONEC
NENI ALERGICKY NA NIC.MA PRY OSLABENOU IMUNITU A ASTMATICKOU BRONCHITIDU.MUZETE MI PROSIM PORADIT NECO
UCINEHO.PRISTI ROK JDE SYN DO SKOLY A NERADA BYCH ABY MEL PROBLEMY KVULI ABSENCI.DEKUJI VELICE.

sona tomiova

26. 8. 2010
21:09

RE: astmaticka bronchitida
dobry vecer mam dotaz ber ventolin a mam brontiichidu zitra mam narozky mohu na to pivecko

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lucka

13. 9. 2009
18:07

RE: astmaticka bronchitida
Měla jsem se synem podobné problémy, ale čím je starší, tak je to lepší, samozřejmostí je
naočkování pneumokoka atd. Jinak nám strašně moc pomhly čaje od léčitele Jonáše.
Opravdu>http://www.kartarka-lecitel.mysteria.cz/
Opravdu
mohu doporučit z vlastní zkušenost. Držím palečky. Hezký den Lucka

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.