úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: léčitel

léčitel

Marie

10. 10. 2005
9:53

Ahoj trápí mě lupénka a již mi nic nepomáhá ,dozvěděla jsem se,že Dr.Nestor Houngbedji pomohl už mnoha lidem
a chtěla bych to těž zkusit,nemám na něj ale žádný kontakt,prosím zda někdo neví jeho adresu .Děkuji Marie

trdlo

12. 7. 2012
15:31

RE: léčitel
Příspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jana Hráská

29. 2. 2012
9:56

pro [Vlasta]: Dobrý den paní Vlasto, marně také scháním kontakt na tohoto doktora. K Nestorovi jsme jezdili a moc nám pomohl. Ale pak zmizel. Chci se zeptat, zdali Vám poslal někdo nějaký kontakt ? Díky Hráská

Reagovat

Vlasta

16. 1. 2012
14:47

pro [Jana]: Mohla bych poprosi o adresu na doktora, který pokračuje v léčbě doktora Nestora do Prahy a do Brna ? Případně i mobil, mockrát děkuji za ochotu.

Reagovat

28. 1. 2011
22:20

Ahoj,od narození mám atopický ekzém a mohu říct , že Nestor byl jediný za celý muj život kdo mi od
této nemoci dokazal alespon na čas pomoci, byla bych proto moc ráda kdyby jste zde mohli zveřejnit ještě
kontakty na nějaké doktory kteří pokračují v jeho práci.Moc děkuji

Reagovat

20. 2. 2010
3:27

14. 3. 2007
14:43

kontakt je tel. 608144291

Reagovat

Jaroslav Klimeš

16. 3. 2006
15:04

Všem co máte problémy s lupenkou a jste s Prahy,mohu doporučit Dermatologické centrum Dr.Novotného ve
Štěpánské ul..Sám jsem jejich služeb využil a jsem zatím vyléčen.

Reagovat

vlasta

16. 1. 2006
14:25

Dobry den, potrebuji prosim zjistit kontakty na lekare, kteri pokracuji v lecebnych metodach dr. Nestora
Houngbedjiho, pry nejaci jsou... Dekuji mnohokrat

Reagovat

marcela

28. 11. 2005
15:23

mám 14-letou dceru .Dva roky velké zhoršení,hlavně obličej,krk dnes i celé tělo,prosím okontakt blíž k Brnu

Reagovat

Marie

24. 10. 2005
8:28

Ahoj Jano ,moc Vám děkuji za doporučení a za kontakt na paní doktorku,určitě to hned zkusíme a napíšeme jaký
byl výsledek.Marie

Reagovat

Jana

17. 10. 2005
18:13

Ahoj, doktor Nestor asi již v ČR neordinuje, ale zaškolil několik lékařů, kteří jeho léčbu používají, vím v
Plzni o MUDr. Koželuhové, Slovanská tř. 69 a snad bych našla i kontakty na jiné lékaře, např. v Praze, Brně.
Jeho léčba mi celkem pomohla, hlavně na obličeji, mám atopický ekzém.

Reagovat

11. 10. 2005
10:04

Ahoj, a kdo to je ten Nestor? Můžeš ho trochu poodkrýt? Nejspíš ti nepomůžu, ale možná zajímá i ostatní. Luboš

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.