úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Vyrážka

Vyrážka

Mike Frei

30. 12. 2005
20:02

Dobrý den, mám takový dotaz.Je mi 24 let. Večer jsem se škrábal rukou na krku za hlavou a po chvilce mi zadní
krk zčervenal a naskákaly na něm puchýře jako od kopřivy a svěděly. Před tím jsem jedl pálivé olivy s
feferonkami, tak jsem se domníval,že to může být z toho, jak jsem jedl ty olivy rukama a pak se s něma škrabal
na krku, ale ráno když jsem se holil vousy(po dlouhé době jsem zase použil elektr.strojek), tak mi krk zase
celý zčervenal + ty puchýře tam byly taky. Ale jinak jsem nebyl v životě na nic alergicky. Pálivé olivy jím od
mládí a nikdy jsem taky neměl vyrážku po holení. Těžko říci z čeho to mám, možná taky z toho, že jsem si dal
tabletku Orofaru s lidokainem proti nachlazeni. Nebo to taky muže být s jídla ale to by se přece objevilo hned
ne až po škrábání. No a další dotaz je taková prkotinka. Skoro pokaždé večer mam krvavé oči(jsou tam vidět
červené žilky, jejich tam mnoho), možná je to tím jak si oči pořád dmu rukama, takovej zlozvyk.

Předem děkuji za odpověd a omlouvám se za případné chyby v pravopise:-).

Skroubal

1. 1. 2006
14:31

RE: Vyrážka
Příznaky, které popisujete mohou mít širokou škálu zavinění,bud to muže byt jak Vy říkate feferonkama ale
spíš bych se přikláněl k tomu OROFARU,který obsahuje lidokain tedy anestetikum , které může vyvolat podráždění
či alergii,ještě mi napište kolikrát ste si ho vzal a v jaké dávce

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.