úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický ekzém

atopický ekzém

Marta

30. 12. 2005
23:23

Dobrý večer,
mám dotaz mojí neteři-2 roky začíná atopický ekzém. Chtěla bych poradit dobrého lékaře v okolí Žamberka.
Děkuji předem a pevné zdraví do nového roku.

Lenka

31. 1. 2006
11:03

RE: atopický ekzém
ja sama mam atop. exem od detstvi. Vetsinou se ale dal schovat pod dlouhe rukavy, tak jsem to nikdy moc
neresila. Ale loni v lete jsem se silene osypala a lezela jsem 17 dni v nemocnici. Vysledek nulovy. Tak jsem
si rekla ze to tak nenecham. Vyzkousela jsem lekare cinske mediciny, Jonasovu detoxikacni metodu - kterou
uzivam doted a kteram mi upravial menstruacni cyklus, colonhydroterapii - vyplach strev a samozrejme dulezita
zivotosprava - mirny sport a strava vyhybajici se cukru,bile mouce, mlecnym vyrobkum, korenenym jidlum a
samozrejme !cokolade!. Exem se mi velice spravil, na promazavani pouzivam krem Exomega od firmy A-derma.Ten
doporucovalo na internetu spousta maminek od atopickych deti a i ja jsem s nim spokojena. Chce to predevsim
trpelivost a pevnou vuli, ale bez te se neobejde zadne chronicke onemocneni. Drzim vam palce!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Anka

2. 1. 2006
1:24

RE: atopický ekzém
Ahoj Marto, na vaši otázku bohužel odpověď nevím, ale chtěla bych přidat svůj dotaz ohledně atopického ekzému:
nevíte někdo o nějakém přírodním prostředku, který by zabíral na slabší formu atopického ekzému?
Děkuji

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.