úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický ekzem

atopický ekzem

Luboš

13. 2. 2006
12:55

Prosím vzácnou radu na nějakého léčitele na atopický ekzem už to nemohu vydržet je mě 28 let a nevím co to je
klid žádné svědění , masti ani
změna jídelníčku nepomáhá, když jedu na hory,k moři tak je to v pohodě, jak se vrátím tak to mám
znova.Děkuji.

Lucka

24. 3. 2007
22:37

RE: atopický ekzem
Ahoj, mám z vlastní zkušenosti vyzkoušené výrobky na bylinné bázi, bez přídavků chemie, konzervantů apod.
pomohly mému 2 letému synovi, když měl po narození AE. do 3 měsíců byl bez ekzému. I mé známé vyzkoušeli tyto
výrobky a už jejich děti neví, co je ekzém.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Markéta Hrubá

14. 3. 2007
14:50

Ahoj. Já mám-měla jsem ekzém od 6měsíců až do 25let, kdy mě ho pomohl zbavit černošský lékař Dr. Houngbedji.
Přidávám kontakt na paní, která se jeho přípravky zabývá. Tel. 608144291, e-mail: [email protected]

Reagovat

Markéta

7. 2. 2007
22:11

Je mi 32, bojuju už od 13 let. Brala jsem asi 2 roky homeopatika doporučené od dr. Jonáše a držela přísnou
dietu. Dost mi to pomohlo a postupně ztrácelo, z celého zapáleného těla je ekzém jen na rukou. Jinak
bylinkářky ani léčitelé nepomohli. Myslím, že to mizí i věkem. Teď si na obličej patlám od CutisHelp konopný
krém na ekzém a mám pleť heboučkou. Přeju ti naději

Reagovat

Monika

8. 12. 2006
7:17

Tak vidím, co člověk to jiná zkušenost. S tou kosmetikou je to vážně těžký. Co jednomu vyhovuje, to druhýmu
způsobuje problémy. Pak se v tom má člověk vyznat :-(

Reagovat

Dáša

10. 11. 2006
12:24

Mám dvouletou dceru, která trpí od narození atopickým ekzémem, vyzkoušeli jsme již taky pár mastí, někdy má
ekzém lepší, někdy horší, ve stravě ji v ničem neomezujem, a při velk svědivosti ji začnu dávat kapky Zyrtec.
Nyní jsem neměla žádnou mast, tak jsem ji začla ekzém natírat intimním krémem od Oriflamu, a nebudete věřit,
po třech dnech je téměř pryč, kůže hlaďoučká, vláčná, tak žeby ? zkuste, uvidíte....

Reagovat

Kristýna

1. 11. 2006
15:59

Jojo, to moc dobře znám. Je mi 29 a atopáka mám od 1,5 roku...takže o drápání vím svý:-). Existují
homeopatický léky snižující svědivost, mě pomáhá krém Skin-cap (stojí teda docela dost, cca 450), obsahuje
zinek, kterej je dobrej na kůži. Zpočátku teda docela pálí, pak přinese zklidnění. Jinak už rok chodím k
léčitelce, pomáhá mi hledat příčiny (atopák je psychosomatickýho původu) a celkově na sobě pracovat, teď chci
vyzkoušet celostní medicínu, lidi si hodně chválej i přípravky z konopí. Kortikoidní masti bych
nedoporučovala, léčí následek, né přičinu, navíc mají negativní účinky na játra. Přeju úspěšný
"boj".

Reagovat

Katka

18. 8. 2006
9:54

Ahoj Luboši,
můžu Ti pomoci, sama vím, jak je tohle nepříjemné. Vyzkoušela jsem produkty na přírodní bázi a můžu vřele doporučit.
Měj se krásně.

Reagovat

Kája

8. 7. 2006
17:47

Mohla by pomoci hormonální léčba - ne ta klasická, ale prostě jen změna/zvýšení hladiny hormonů v těle. Nebo
zkusit hormonální mast. Mně to zabralo, ekzém se od té doby neobjevil /už je to asi 10 let/, ale nemůžu
zaručit, že to bylo právě kvůli té masti, i když zřetelně zabírala.

Reagovat

mike

16. 2. 2006
23:41

cau kamo chtel bych s tebou pokecat,mam taky Atex na hory jezdim taky a u more tet bydlim,muzeme vymenit
nejake zkusenosti treba na ICQ nebo chatu,zatim cau.drz se [email protected]

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.