úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém - co komu pomáhá??

Atopický ekzém - co komu pomáhá??

Kačenka

1. 11. 2010
9:13

Dobrý den, mám chlapečka, kterému zjistili ve 3 měsících atopický ekzém. Většinou měl mírný
průběh a rychle zmizel po přeléčení, ale poslední dobou je to hrůza, nic nezabírá a kortikoidy
používat nechci. Je mu 2,5roku. Prosím poraďte co vám pomohlo, jen sem nepište zkušenosti s OKG, toho
teď vidím všude plno a nám to nepomohlo. Prosím kdo jste vyzkoušeli i něco jiného, co zabírá budu
ráda za jakékoli rady. děkuji moc.
Kačka

LauraIsova

13. 10. 2021
20:57

RE: Atopický ekzém - co komu pomáhá??
Nemáte zkušenost i s volně prodejným krémy, co nejsou na předpis od kožní a pomáhají ?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Michala69

30. 9. 2021
10:11

Pro: AllousekJak dlouho to trvalo než se ti ekzém zlepšil a v jaké fázi si ekzém měla ?

Reagovat

Allousek

25. 9. 2021
19:43

Pro: Michala69Byl mi doporučen přímo výrobce Carun.

Reagovat

Michala69

6. 9. 2021
11:18

Pro: AllousekMůžu vědět od jaké značky cdb používáš ? Rozhodla jsem se, že ho zkusím taky, ale mám problém vybrat značku, protože se v tom moc neorientuju a nevím čeho se držet, abych věděla, že kupuju kvalitní cbd.

Reagovat

Allousek

26. 8. 2021
9:50

Mám na sobě vyzkoušenou tady tu mastičku a po ní se mi ekzém o dost zlepšil. Chci ještě začít užívat cbd kapky tak uvidím jestli se to ještě někam posune.

Reagovat

Lenouch

20. 8. 2021
13:26

Taky mám dobrou zkušenost s konopnými produkty, ale od výrobce carun. Mám jejich mazání i ten cbd olej a ani ne po měsíci se můj stav začal zlepšovat.

Reagovat

Pajuša

15. 8. 2021
17:43

Synovi na ekzém velmi pomohla prebiotika Harmonelo a to celkem rychle. A to je bereme primárně kvůli ADHD

Reagovat

Milusska

4. 7. 2021
16:08

Taky mám dobrou zkušenost s produkty z hub, protože teď momentálně užívám extrakt z reishi, je to cca 3 měsíc, co ho užívám a ekzém se mi podstatně zlepšil

Reagovat

Kajka95

27. 6. 2021
14:49

Tak rozhodně na tom něco bude, že je potřeba se léčit v případě ekzému zevnitř. Koupila jsem si extrakt z housenice čínské a začal se mi pěkně zlepšovat ekzém. Jde to sice pomalu, ale díky bohu za to.

Reagovat

Milusska

11. 6. 2021
21:47

Osobně bych teda nedala dopustit na přírodní doplňky, protože díky nimž se mi ekzém zlepšil a dostala jsem ho tak pod kontrolu.

Reagovat

Laurisska

2. 5. 2021
21:19

Pro: Michala69Ano mám, protože mě taky trápil ekzém, takže jsem se rozhodla zkusit konopné mastičky. Mám jak tu na noc, tak i tu denní a je to neuvěřitelné jak rychle mi to pomohlo www.cannacare.cz/nocni-konopna-mast-cc-cream-s-cbd/

Reagovat

Michala69

2. 5. 2021
14:04

Pro: LaurisskaVy máte s konopnými mastičkami zkušenost ?

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.