úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Neparfémované prací prášky

Neparfémované prací prášky

Pokorná

18. 5. 2006
9:17

Mám alergii na různé chemikálie a parfémy. Z pracích prášků mohu jen Mini risk a Glober - ten je sice levný,
ale vyrábí se jen sezóně a mají ho malo kdy. Napište mi prosím zda existuje ještě nějaký prášek bez parfemace
nebo velmi jemně parfémovaný bez fosfátů. Také marně scháním neparfémovaný šampon, kondicioner a tužidlo na
vlasy. Ví někdo čím nahradit tužidlo nebo jestli něco na vlasy bez parfémů existuje?
Děkuji za odpověď. Pokorná

Katka

30. 6. 2015
10:09

RE: Neparfémované prací prášky
ahojte,
ja som tiez alergicka a astmaticka. Dlhe roky sme doma hladali vhodny praci prasok. Nakoniec sme skoncili u gelu Pona - neviem, ci sa da zohnat aj v Cechach, zatial sa mi to nepodarilo, na Slovensku sa da zohnat v dvoch variantach zelenej a modrej - myslim ze na biele a na farebne, ale uz si nepamatam, kupim si vzdy velku flasu a ta mi vydrzi na dlho, kedze ako jeden clovek tak casto neperiem. A verte mi, viac v tom pradle citim Vanish ako Ponu ;-)

Co sa tyka samponov a kondicionerov, pouzivam Garnier Fructis - tie maju vacsinou jemnu ovocnu vonu, ale tiez nie vsetky mi pasuju, takze v obchode privoniavam :-)

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Petr

13. 3. 2012
10:16

pro [Míša]: Ecover má bez parfému jen některé prací prášky. Tedy skutečně BEZ parfému je třeba Ecover Uni 750g na http://www.proalergiky.cz/eshop/cistici-prostredky/vyrobce/36#h1.
Ostatní mají třeba 0.1% parfému a tak to někdy mírně voní :)

Reagovat

Míša

16. 12. 2011
22:32

A jsou prací prášky Ecover skutečně neparfemované? Na některých stránkách jsem našla jejich složení je tam Parfém psaný :( Děkuji

Reagovat

Zdenka

24. 4. 2007
8:26

Nedávno jsem našla na netu návod jak si doma vyrobit ekologický prací prostředek.Je to strašně
jednoduché,levné!!!a pere super.Jestli máte zájem napíšu Vám návod,nebo pošlu odkaz na stránky kde
jsem ho našla.Zdenka

Reagovat

Magda

18. 4. 2007
9:08

mám stejné problémy, používám pouze prací prášek obzor, největší probléme je šampon na vlasy,
nejvhodnější jsou dětské senzitiv, s výjimkou všech přípravků nivea

Reagovat

Petra

11. 7. 2006
12:39

Já už půl roku používám ECOVER. Prací prášk, čistící prostředky a jsem moc spokojená. Dětem se poté co jsem
jim začala prát prádlo v ECOVERU zlepšil ekzem, normální prací prostředek už vůbec nepoužívám. Je to fajn a
dál to budu používat.

Reagovat

Pokorná

11. 7. 2006
9:20

Moc děkuji za odpovědi. Ještě bych měla jeden dotaz - zda byste někdo nevěděl o kondicionéru nebo tužidlu na
vlasy bez parfemace a parabenů. Mám velmi jemné vlasy a nevím co s nimi, zatím jsem nenarazila na žádný takový
přípravek.

Reagovat

Lída

25. 5. 2006
15:29

Takové prášky se určitě prodávají - je to Ecover a najdeš ho přímo na těhle stránkách - Prací a čistící
prostředky :o))

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.