úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: poplašné zprávy

poplašné zprávy

michaela šimonek 10měsíců

5. 6. 2006
16:03

zakoupila jsem pro svého chlapečka,který je od narození silný ekzematik nestor masti. vyzkoušeli jsme kde
co,včetně hospitalizace v dětské nemocnici,ale vcelku bez úspěchu.a tyhle masti začaly pomáhat. i mmě začalo
vrtat hlavou,jak je to možné a tak jsem začala pátrat.po konzultaci s pár zasvědcenými,jsem se uklidnila a
jsem štastná,že existuje něco,co nám dává tak velkou šanci prožít dětství s úsměvem. je mi líto dětí od
histerických maminek,které na zakladě neověřených informací,že masti obsahují kortikoidy, léčbu ukončily.
nejhorší však na tom je,že tyto domněnky posílají dál a píší deník atopického dítěte.

Iva

8. 9. 2006
10:00

RE: poplašné zprávy
prosím o informaci o nestor masti?vůbec jsem to naslyšela,mám 5-ti letou dceru s atopickým ekzémem,momentálně
velmi zhoršeným.nezabírá nic,tak prosím,kde seženu tyto masti?díky moc

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

dita

4. 9. 2006
14:22

Já vím, že Nestor H. byl lékárníkem ale lékárnická komora ho vyloučila ze svých řad. Léčil celkem úspěšně
svými mastmi atop. ekzém - o těchto mastech myslím píšeš. Nevím a nejsem schopna říci z jakých důvodů byl
Nestor H. vyloučen, ale z určitých pramenů jsem se dozvěděla že tyto masti neobsahují kortikoidy ale rtuť.
Nemám ale bohužel nikde toto možnost ověřit. Proto bych si ani nedovolila nazvat opatrnost některých matek
hysterií.

Reagovat

ivoš

27. 7. 2006
14:29

je to případ od případu. sám jsem ekzematik a moje děti taky. naštěstí to není tak hrozný. zkušenost je
taková, že nám někdy pomáhají jen maličkosti jako změna prostředí...hory, moře, jeskyně, úprava oblečení,
životospráva, ale někdy je to horší i kdybych se na hlavu stavěl a mazal hormonama. je to individuální a
"hysterické" maminky i váš konkrétní odlišný přístup chápu. ať si každý zvolí svoji cestu, která mu
nejlíp vyhovuje.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.