úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický eksém

atopický eksém

lenka vodičková

3. 7. 2006
11:06

dobrý den ráda bych se poradila o atopickým eksému s někým kdo má nějáké skušenosti mám totiž malou sestřičku
a ta má silný atopický eksém moc dík za vaše rady

Junebirth

27. 7. 2014
23:52

RE: atopický eksém
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Zoel

15. 5. 2011
23:24

pro [Zoel]: baze...uz nevidim:))))na pismenka... ja len tak lebo viem ze to je velmi neprijemne...tak uškodiť vám to nemôže...prečo neskúsiť...a kedze je to vas vlastny moc:)))))tak to nie je ziaden marketingovy tah....drzte sa silno:)

Reagovat

Zoel

15. 5. 2011
23:19

Bratranci sa liecia vpichnutím vlastného moču do zadku( tesne pod kožu)...v malých množstvách...neviem či to je niečo na fáze vakcínoliečby....ale im to veľmi pomáha(a to dakedy mali eksém po celom tele...)..sú o urinoliečbe aj všelijaké knihy....je to dosť humus ale keď to zaberá tha mne by bolo jedno...možete skúsiť to len tak....najlepší je vraj ranný moč ...potom presne reaguje na to čo má...pričom by sa nemal piť alkohol, a vyhýbať sa masovým výrobkom pocas toho obdobia...)

Reagovat

Milan

21. 11. 2010
14:08

Paní Kateřina je evidentně obchodnicí prodávající produkty z aloe vera. Bodejť by vám neporadila.
;-)
<br><br>
Nic proti aloe, ale není to lék proti atopickému ekzému. V první řadě je potřeba pravidelně
promazávat pokožku a vyhýbat se kontaktu s alergeny. U většiny dětí ekzém časem vymizí.
<br><br>
Kortikoidy nasazuje lékař jenom ve vážných případech a na krátkou dobu. Při dodržení dávkování
nejsou nebezpečné.

Reagovat

Kateřina

19. 4. 2010
14:25

Dobrý den,
zkušenosti s kožními lékaři jsou strašné to uznávám,také jsem chodili 4 roky a kromě sřídání
mastí ,které se hodili lékaři a ne které bych opravdu potřebovala,žádost o zjistění,na co je dcerka
alergická jsme dostali pouze strohou odpověď,že je to zbatečné.pak jsem pátrala sama a dostala jsem se
k Aloe Vera,byla jsem zprvu obezřetná,ale musím uznat,že za několik měsíců se dostavily první
výsledky.Dnes je klid a po ekzému není ani stopy.Chce to trochu trpělivosti.Zjistili jsme ,že to skvěle
funguje i na lupenku.Takže picí gel Aloe Vera a kosmetiku na mytí a promazávání s Aloe Vera a
věřte,že se lze z toho dostat bez nebezpečných kortikoidů.Zavolejte na 731525621 ráda Vám poradím.

Reagovat

Kateřina

19. 4. 2010
13:52

Dobrý den,chci poradit všem lidičkám,které trápí atop.ekzém nebo lupénka.Mám výborné zkušenosti u
dcerky,která měla velmi rozšířený atop.ekzém po celém těle.Zkusily jsme snad všechno...až jí pomhl
Aloe Vera gel a kosmetika s Aloe.Za pár měsíců bylo po všem.U lupenkářů to trvá trochu déle pokud je
rozsáhlejší,ale výsledek je velmi překvapující.Všem doporučuji než nebezpečné
kortikoidi.Volejte,velmi ráda Vám poradím 731525621 Kateřina nebo pište [email protected]

Reagovat

jozef

16. 4. 2010
20:46

na SLOVENSKU JE DETSKA LIECEBNA V TERVNICI OKR NOVE ZAMKY KDE SA LIECIA EKZEMI JE TAM TERMALNA VODA KTORA MA
VSETKY PRVKY AKO MRTVE MORE A USPESNOST JE AZ 90% ODPORUCAM

Reagovat

David Stindl

15. 4. 2010
9:06

Dobry den,
nasi dceri se objevil atopicky ekzem po druhem ockovani hexavakcinou cca v 5-6 mesici zivota. Napred se
osypala kolem plenky, pak podkoleni a podloketni jamky a asi nejvice pod krkem. Kdyz nam doktorka na koznim
oznamila, ze se jedna o atopicky ekzem a ne o obycejnou vyrazku, byl to sok..
Behem velmi kratke doby jsme vyzkouseli kde co - vymenili jsme kompletni satnik, deky atd za bavlnu, koupili
nejruznejsi masticky: OKG kosmetika - absolutne bez efektu, australska Grahams (dermasmart) olej do koupele a
mast - absolutne zadny efekt, na chvili se to zlepsilo pri pouziti kremu A-derma Exomega a lipobase, ale efekt
byl pomerne kratkodoby a spis zklidnujici, nez problem odstranujici. Ve chvili kdy pred sebou vidite sve dite
s vidinou ekzemu hledite na vsechno jine, jen ne na penize... Zena zmenila jidelnicek, neb stale kojila, ale
take bez valneho efektu. Jak mala rychle rostla, zacinala se uz i skrabat na krku, kde se ekzem co nejvice
rozbehl. Kdo to nezazil, tezko pochopi, co se behem te doby v rodine zmeni, jak se prehodnoti priority a kolik
rodice proziji bezesnych noci. Prakticky neustale jsme shaneli informace a zkouseli co se dalo. Konec byl
nakonec stastny - na radu z jakehosi fora jsme si zkusili nechat namichat Holtovu mast v lekarne, coz se
ukazalo jako bod zvratu. Mazali jsme vecer pred spanim (koupali jsme max 3x tydne, jinak jen otirali mokrou
plenou) jsme malou namazali promastujici masti (aderma, lipobase atp.) a na loziska exemu nanesli Holtovku.
Ekzem k nasemu nadseni zacal ustupovat. Pomerne zahy se nam konecne priblizil termin navstevy Mudr. Capkove v
Motole (od objednani cca 2-3 mesice), pani doktorka nam nechala jeste namichal Holtovku s detskym pudrem a
promazavaci krem Cinderman. Dnes je mala uz asi mesic uplne cista a i po vysazeni Holtovky (promazavame vecer
stale) se exem ani naznakem nevraci. Takze Holtovku doporucuju, navic stoji cca 50 korun, narozdil od tech
predrazenych nanicmasti, co jsme nakoupili predtim...

Reagovat

Míša

2. 3. 2010
13:12

Je mi 11let a atopickým ekzémem trpím už od narození.N ejvíce se to zhoršuje v tomto období(zima).Moje
mamka se snaží kupovat všechno co by mi mohlo pomoct, ale zatím jsme nic moc neobjevili.Prosím kdo má
zkušenosti tak mi napište nějaké rady na můj email:[email protected]

Reagovat

Gabriela

1. 3. 2010
20:58

Bohužel mastičky a různé krémy nejsou řešením a atopického ekzému se tím travle nezbavíte,
problém je uvnitř těla. Stav kůže mluví o stavu orgánů a množství toxických látek.
Zabývám se poradenstvím přes vnitřní zdraví.S klienty mám skvělé výsledky. Jestli máte zájem o
konzultaci napište mi na mejl [email protected] a můžeme se domluvit. Jsem z Brna.

Reagovat

Jana

1. 3. 2010
20:01

prosim mate skusenos s kremem adionocosmetic ma byt na prirodni bazy dekuji

Reagovat

Bohemia Impex International s.r.o.

1. 3. 2010
11:47

Vážený pane Františku,
rádi bychom Vás informovali o možnosti ošetření kůže postižené atopickým ekzémem u Vašeho syna.
Jedná se o produkt přírodní kosmetiky MERINO z Nového Zélandu - LANOLIN SKIN CREME. Tento krém obsahuje
čistý přírodní lanolín, glycerin a směs přírodních olejů. Napomáhá k hojení a regeneraci
podrážděné a suché pokožky ekzematiků.
Více informací získáte na našich webových stránkách www.lanolincreme.cz, kde si můžete krém přímo
objednat.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.