úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na zvířata

alergie na zvířata

martina

26. 3. 2005
8:08

Zdravím Vás všechny. Jsem alergička a mám moc ráda zvířata, hlavně psy. Naše děti by taky rády chovali něco
malinkého :o) Jenže jak asi každý z vás ví nemáme jako alergici na zvířata moc kliku. Chci se zeptat jestli
někdo nemá zkušenost se zvířátkem, které alergikům vadí nejméně. dík

milan

19. 4. 2005
12:48

RE: alergie na zvířata
Jasně. já bych volil dřevěnýho houpacího koníka nebo kybernetickýho pejska AIBO od Sony. Užiješ si s nima
spoustu srandy :o)
Dle mých zkušeností není radno riskovat. Nenarodil jsem se abych strávil svůj život po doktorech nebo trvale
pod práškama. Myslím, že takový zvíře prostě není, pokud to není zrovna člověk :o)

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Martina

6. 4. 2005
22:24

To je dobrý nápad Míšo. A ty jsi na něco alergická? Želvičky by se mi líbily. Jak to tady čtu i možná u nich
se něco najde...

Reagovat

Michaela

6. 4. 2005
19:50

Já jsem si teď pořídila dvě želvičky nádherné a žádné problémy mi nedělají.Je s nima švanda.

Reagovat

Marek xx

4. 4. 2005
20:09

Lidi copak jste se zbláznili? Každýmu kdo má nějakou alergii se jakýkoliv zvíře nedoporučuje, protože je buď
samo nosičem alergenů nebo se v jeho okolí alergeny vytváří. Platí to i pro ryby, plazy, pavouky, apod. Jediný
zvíře, který je bez problémů je z umělý hmoty :o)

Reagovat

luboš

30. 3. 2005
11:29

zdar, já jsem ekzematik a máme doma psa úplně bez problémů. sice mi kdekdo hrozí že jako potenciální
astmatik-alergik bych se pejska měl zbavit ale zatím to jde.

Reagovat

zetina

30. 3. 2005
11:18

na radu jednoho lékaře máme doma rybičky. sice si je děcka pohladit nemůžou :o) ale je to bez alergenů. navíc
v pokojíčku zvlhčují vzduch.

Reagovat

jana

29. 3. 2005
15:01

...někde na netu jsem viděla, že prý existuje pes pro alergiky...nějakej naháč. právě proto že nemá srst tak
nemá alergeny. osobně to ale neznám.

Reagovat

ivana blahova

27. 3. 2005
10:29

podle mých zkušeností je nejlepší, když to zvíře nemá žádnou srst. měli jsme doma psa, pak nějký ptáky, ale
vždycky to byl nakonec problém. brácha začal pak chovat ještěrky a jinou plazivou havěť a bylo po problému.
myslím, že i rybičky jsou v pohodě.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.