úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Jak na alergii

Jak na alergii

Jří Nováček

3. 7. 2011
13:15

Alergie není příčina nemoci ,ale důsledek.Naprostá většina alergických reakcí organizmu, stejně jako ekzémy, má příčinu v kyselinami zaneseném a zahleněném organizmu a zaneseném tlustém střevě.Odstranit toto zanesení, není zase tak složité, ale moderní medicína se tím vůbec nezatěžuje, neřeší příčiny problému a naopak velice důkladně zkoumá důsledky celého problému. Pacient tím získává mylný pocit, že je o něj pečováno a složitými rozbory se zjišťuje, na co všechno je daný člověk alergický.Prášky,kapky,mastičky nic neřeší důležitá je změna jídeníčku s vyloučením cukru,mouky,mléčných výrobků,živočišných tuků a soli.A dále očista celého organizmu hlavně tlustého střeva a srovnání pH moče na správné hodnoty stejně jako udržovat perfektní trávení a pravidelnou stolici.Chce to ale pevnou vůli a taky to zabere nějaký čas,ale většina lidí nemá ten čas a vůli něco měnit už vůbec ne a tak budou raději trpět.

kacka123

22. 10. 2018
11:34

RE: Jak na alergii
Pro: vikus147Koukala jsem na Váš přípravek co jste doporučovala a vypadá celkem kvalitně, vyzkouším.. Taky trpím sennou rýmou a špatně se mi dýchá, prášky už nadále brát nechci. Momentálně používám tyto kapky www.alchymystique.cz/eshop/eukalyptus-modry a kapu je do difuzéru. Dýchání se mi zlepšilo.. ještě aspoň vyhrát nad tou sennou rýmu

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

vikus147

18. 9. 2018
15:50

Dobrý den. Já mám tedy jen sennou rýmu
ale snazim se ji resit bylinkami
Nasla jsem si tento extrakt https://drkh.cz/produkt/snufokid/ a zatim pomaha :)
Mozna by pomohl i na ostatni alergie...
jen rada))

Reagovat

Lila777

19. 8. 2018
11:26

Pro: MarkétaPřesně, to prostě je tolik různých teorií, že se to ani nevyplatí zkoumat .. já si např. objednávám doplněk ze slovenska Prodietix, na který jsem dostala doporučení a zabírá do takové míry, že ani nevím, že nějakou alergii na jaře mívám.

Reagovat

Markéta

18. 9. 2011
21:47

Já už slyšela tolik zaručených receptů z čeho alergie vzniká, že bych asi celý život nedělala nic jiného než je všechny ověřovat..když srovnám svou stravu a přítele, pak by tedy rozhodně byl on ten se silnou alergií

Reagovat

ebbi

23. 8. 2011
10:20

pro [Jiří Nováček]: Nemyslim si, ze to bude taky jednoduchy problem. Co by ste poradili nam? Mame 3,5 rocnu dceru, od narodenia je na bezmliecnej diete(prisnej), cukor, sol a zivocisne tuky sme nedavali, jedine tak tie rohliky a chlieb( aj ten sme sa casto snazili kupovat s obsahom co najviac inej muky ako psenicnej alebo robit doma, aby som vedela co tam dam). Dcerka je sialeny alergik, mame to z tych rohlikov?

Reagovat

Jiří Nováček

3. 7. 2011
20:36

Ano najdou se i vyjímky,ale kdyby tomu tak bylo tak by nebyly plné ordinace a alergiků stále nepřibývalo.U dětí 0-3 let to jde snadno,ale u dospělích to je o něčem jiném tam je to hlavně o pevné vůli. Vidím to v nejbližší rodině každý má nějaký zdravotní problém,ale pokud by měl změnit roky zažitý jídelníček a provádět očistu organizmu jenom se pousměje a raději si zajde k lékaři pro prášky...A lékaři co by měli léčit a podávat pravdivé informace uvádějí pacienty v omyl a nelečí příčiny nemoci,ale potlačují pouze důsledky.Kdž jsem se zeptal svého lékaře na příčinu své alergie bylo mě zděleno že je to genetické a to jenom na základě kožního testu(alergie na pyl)a potom testu z krve(alergie na kočku)jiné testy zamítl provést.Léčba téměř čtyři roky prášky,kapky,injekce výsledek nulový!Lékař nemá zájem pacienta výléčit,ale pouze aby docházel na kontroly a mohl předepisovat další a další prášky které příčinu problému neřeší ...Jde tady pouze o peníze nikoli o pacienta.Po vyhledání informací na netu jsem se rozhodl proto udělat něco sám.A začal jsem právě změnou jídelníčku a očistou organizmu.Výsledky nelze čekat za týdny ani měsíce,ale rozhodně už nejsou nulové.

Reagovat

Věra, ProAlergiky.cz

3. 7. 2011
18:55

Já s vámi naprosto souhlasím v tom ohledu, že úpravou stravy se dá skutečně významně ovlivnit mnohé. V čem s vámi nesouhlasím, je věta "většina lidí nemá ten čas a vůli něco měnit už vůbec ne a tak budou raději trpět". Tam pravdu nemáte, spolupracuji s maminkama atop.dětí (hl.0-3 let) a až mě překvapuje, jak rychle a ochotně jsou schopny najet na nový dietní režim (a odměnou jim pak je takřka zázrak, kdy mizí ekzémy, atd.atd.). Lidé mají snahu se dostat ze zdrav. problémů (nejen atopických), jen je problém, že často neví, jak na to. A největší problém tkví v tom, že tam, kde mají, dostanou občas (naštěstí ne vždy) mylnou informaci, že "strava s atopií nesouvisí", byť opak je pravdou.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.