úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Máte někdo zkušenost s mukotomií?

Máte někdo zkušenost s mukotomií?

Veronika

3. 8. 2006
10:52

Mukotomie - odstranění zbytnělé sliznice z dutin a dutiny nosní - to je zákrok, který mi už léta doporučují na
ORL. Zajímalo by mě, jestli někdo z vás alergiků (jsem i já) má zkušenosti s tímto zákrokem, protože mi asi
nemine - už pomalu nemohu dýchat nosem, za měsíc vypotřebuji 4 lahvičky Olynthu, bez něhož bych nemohla ani
mluvit. Děkuji moc. Verča

Peťucha

9. 8. 2006
22:26

RE: Máte někdo zkušenost s mukotomií?
Take jsem mela 4lahvicky Olynthu za mesic,bez neho jsem nedala "ani ranu".Na ORL mi predepsali nosni
sprej Flexinase obsahuje hydrokortizon a je na predpis a nosni olejove kapky Coldastop,jsou lece citronovy a
mam pocit,ze se daji koupit v lekarne.Tato lecba mi pomohla a nemusela jsem na zadny zakrok chodit.Z kraje
lecby jsem stale chtela sahnou po Olynthu,ale vydrzela (mela jsm pocit,ze to uz nerozdycham)a po tydnu se
dostavila velka uleva a hlavne pruchodny nos.Dnes jsem v pohode.Tak pevne nervy a uspesnou lecbu :o))

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Klára

3. 8. 2006
11:15

RE: Máte někdo zkušenost s mukotomií?
Nevím sice o jaký zákrok jde, jen jsem chtěla napsat, že mi na ORL doporučili při stíženém dýchání měnit kapky
a co mi nejvíc pomáhá je Vincentka, kterou si můžu šplíchat do ucpaného nosu prakticky pořád.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.