úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Neustálé průjmy

Neustálé průjmy

Jitka

26. 7. 2011
10:21

Dobrý den , nevím kam a na koho se obrátit. Moc prosím o radu a zkušenosti . Už hodně dlouho trpím průjmy . Poslední dobou se to , ale stupňuje. Už mám průjem obden a musím si vždy brát Imodium. Průjem,je vždy okamžitý .Mám okamžitě křeče a hned musím jít . Je to pokaždé jako by bouchla bomba :( Je to hrozně intenzivní . Zkouším vysledovat po čem by to mohlo být . Ale moc se mi nedaří :( jsem z toho u zoufalá . Bojím se někde jíst , někam chodit aby mě to nechytlo . Jsem z toho už hrozně unavená ...Poraďte někdo prosím .Jednou jsem byl au obvodní na výtěru a nic tam nebylo . Řekla mi at jim víc dietněji .A víc s tim nedělala.Děkuji Jitka .

Lucasice

31. 10. 2019
14:20

RE: Neustálé průjmy
A to vám nepomohli ani probiotika?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Marta

26. 8. 2011
18:34

Dobrý den, přesně toto mě trápilo,k tomu silné bolesti břicha, úbytek na váze, nemohla jsem jíst ani vysledovat po čem to je. Nyní lékařsky potvrzeno, alergie na lepek a mléko, jen s tím, že úprava stavu dostat to pod kontrolu trvalo min rok.

Reagovat

Denisa

26. 7. 2011
12:15

Dobrý den, zkuste přísnou dietu bez mléčné bílkoviny a bez lepku, po bezlepkové dietě se průjmy většinou upraví, mám zkušenosti u syna. Chce to 14 dní až tři týdny a pak můžete zkusit postupně zavádět lepek a sledovat, co vadí a jestli se průjmy vrátí a další týden zkusit zase mléčné výrobky a čekat, co to udělá. Jinak bych se obrátila na alergologii a chtěla krevní testy na potraviny.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.