úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na intimních místech

alergie na intimních místech

Martina

14. 8. 2006
23:33

No abych pravdu řekla blbě se mi o těchto věcech píše,ale jak má někdo třeba alergickou rýmu(nos je
sliznice),tak já mám alergii na intimnímch místech(je to též sliznice).Projevuje se mi praskáním kůže,
svěděním,zarudnutím a pálením.Pro vdanou holku katastrofa.Nezabírá mi takřka nic,takže pokud má někdo obdobný
problém,nebo nějakou radu-budu fakt vděčná.A to jsem před 4 roky vůbec nevěděla,co to alergie je.Všem díky

Martina

21. 11. 2006
22:23

RE: alergie na intimních místech
Pozor všem,kdo mají stejné problémy jako já!!!!!Po třech letech marného hledání jsem konečně objevila
zázrak:je to krém na ochranu pokožky rukou,jmenuje se EXCIPIAL PROTECT(já jej používám na zmíněná místa) a tak
jak mi nezabíralo absolutně nic,tenhle krém ANO!!!Jsem už druhý měsíc takřka bez problémů.K tomu užívám jen
fenistil prášky.Všem přeji hezký večer a doufám,že mé info také někomu pomůže.Martina

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Martina

15. 8. 2006
21:32

Pane doktore děkuji za info,já jsem teprve včera objevila tyto stránky,tak jsem hned napsala.No nic méně na
alergologii chodím,zánět po gynekologické stránce je vyloučen-mám ještě potvrzenou alergii na
roztoče,prach,plísně,pyly trav,latex,chrom,kobalt,začíná se mi projevovat atopický ekzém(na kolenech a
kotníku),chladová alergie a od podzimu astma.Beru foradil,miflonid a fenistil tablety.Na intimní místa jsem
měla několik kortikoidních mastí,ale nic mi nezabírá.Mýdla atd.nepoužívám,jen linolu olej. Přeji všem hezký
večer.

Reagovat

MUDr.Tomáš Rohovský

15. 8. 2006
17:10

dobrý den, škoda že jste svůj dotaz nezadala do rubriky "zeptejte se odborníka". O alergii se
skutečně může jednat, měla byste navštívit gynekologa aby vyloučil zánět. Z alergií, které se projevují na
genitálu jsou nejčastější alergie na latex a lubrikanty prezervativu, nebo jna jiné tzv. kontaktní alergeny -
mýdlo, kosmetika... Měla byste vyhledat alergologa, jistě se Vám smát nebude.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.