úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém

Atopický ekzém

Veronika

16. 9. 2011
20:28

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,jaká homeopatika je možné využít u léčby dvouletého dítěte.Vyzkoušeli jsme na ekzém už snad vše,olejíky,mastičky,krémy,koupele,konopí,sádlo,všechny možné i nemožné rady,ale stejně se to dceři párkrát do týdne udělá a musíme nasadit kortikoidy,protože jí nic jiného nezabírá.Už ji tím nechci mazat,tak zkouším jinou variantu léčby.Zatím jsme nebyli na lergologii,takže nic zjištěného nemáme,ale zhoršuje se jí to po skořici,kakau a kyselých potravinách.Moc děkuji,Veronika.

Ptáčnice

15. 9. 2021
20:31

RE: Atopický ekzém
My máme velké zkušenosti s alergiemi, obě naše děti se s tím potýkaly poměrně dlouho https://m.facebook.com/104183574820392/photos/a.104598718112211/258523726053042/?type=3&source=48, taky jsme si toho dost načetli a díky tomu změnili i bydlení.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Junebirth

27. 7. 2014
23:21

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Aloe Vera

5. 4. 2012
16:56

=== Příspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy ===

Reagovat

Iva

1. 1. 2012
14:32

Paní Veroniko,mám stejný problém s 3letým synem,ten užívá Graphites,Lycopodium,Puomon histamine,jsou to homeopatika,doporučená lékařkou,vy si je sama neordinujte,každé dítě má jiný problém,já jsem vysledovala,že má syn ekzém hlavně po jídle.celer,petržel v polévce,takže se snažím hodně číst co kupuju,dokonce i vegetka bez glutamátu nám vadí,už mi přijde,že nic nesmíme jestl,ale když to opravdu dodržujeme má to pěkný...držte se nejste v tom sama,mě samotnou to otravuje 32let....

Reagovat

Renata

8. 11. 2011
10:07

pro [Libuše]:
Na Vaše doporučení jsem si tuto mast objednala. Byla jsem překvapená, že ji u nás nelze nikde jinde koupit než na www.spasapleti.cz. Výsledky opravdu viditelné za několik dnů. Ekzém prostě zmizel. Teď už mažu jen tenkou vrstvičku jednou za 2 dny spíš asi pro pocit, než že by to bylo nutné :-)

Reagovat

Libuše

27. 10. 2011
14:34

Výborné výsledy má Skin salvation. Lze koupit na www.spasapleti.cz

Reagovat

Věra, ProAlergiky.cz

23. 9. 2011
20:17

a jestli přijdete za mnou do fora, na které jsem psala odkaz, pomohu vám ZADARMO :-)

Reagovat

Jana Teršlová

21. 9. 2011
8:56

Dobrý den p. Andrejko, Mně u mého syna pomohli dva produkty které jsou zcela přírodní a české za přijatelnou cenu. Malému bylo 10 měsíců a za 5 měsíců se mu to zlepšilo hodně. Měl to chudák na celém tělíčku.Dnes to má jenom lokálně na ručičce. Kortikoidy jsem vylučila ihned.
Klidně napište mailik: [email protected] a já Vám pomůžu :)

Reagovat

Věra, ProAlergiky.cz

20. 9. 2011
10:46

proč jste nezašla sem za mnou, mám už na kontě přes 250 stabilizovaných dětiček...a je to bezplatné http://www.proalergiky.cz/forum/?text=read&id=3295&view=all

Reagovat

jitka

19. 9. 2011
23:56

Dobrý den, jsou výborné výsledky Pinky od Akuny, tělíčku se dodají minerály,vitamíny,enzymy a vše pomalu začne fungovat jak má.Jitka 737837018

Reagovat

Veronika

17. 9. 2011
10:03

pro [Blanka]: Dobrý den,na jaké stránky prosím?Můžete mi napsat odkaz?Děkuji,Veronika.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.