úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Ozdravovna

Ozdravovna

Alena

24. 10. 2006
13:41

Malému je 5let a chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s ozdravovnama nebo s lázněma, chtěla bych jet jako
doprovod, má astma, máte dobrou zkušenost s Ostrovem u Macochy??????????

Eva Fialová

15. 3. 2007
10:31

RE: Ozdravovna
Dobrý den,
léčebna v Ostrově u Macochy je fantastická, syn ji navštívil už 3x, sestřičky bezva, péče vynikající, opravdu
můžu vřele doporučit. Oblečení z pobytu v jeskyních jde v pohodě vyprát.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Marcela

12. 1. 2007
22:34

jestli tam pojedete,je nutné mít na speleoterapii horší oblečení,FAKT syn zničil oteplovačky(hrají si v
jeskyni)O děti co tam jsou samy se starají jako maminky, včetně stříhání nehtů,čištění uší,kontrolují jestli
nosí poctivě rovnátka,čisté obl.a když je potřeba tak i vyperou oblečení.Když jsem tam kluka posílala, měla
jsem strach, ale už máme termím na letošní rok a vím, že bude v dobrých rukách [email protected]

Reagovat

Marcela

12. 1. 2007
22:24

Můj 10.letý syn byl v Ostrově loni v listopadu.Vřele DOPORUČUJI!!!Sestřičky jsou tam hrozně hodné,dětem se
maximálně věnují.Když jsme odjížděli, některé děti objímaly sestry a plakaly.je tam bohatý program,kromě
speleoterapie ,výlety,plavání,fakt super.pokud vás zajímá něco konkrétně-kontaktujte mě

Reagovat

Petra T.

27. 12. 2006
22:52

Výtečné jsou Luhačovice a tamní pí.primářka!!! Kynžvart-no nic moc.

Reagovat

1. 11. 2006
10:35

S Ostrovem u machochy zkusenost nemam. Ja byla loni s 2letym synem v Kynzvartu a byla jsem z toho dost
rozpacita. Personal byl skvely, vsichni moc mili, ale syn je take tezky potravinovy alergik a hlidani diety
bylo dost narocne - na tohletam nebyli moc zamereni. Take na procedury bylo potreba chodit hromadne, podle
toho, jak jsme bli ubytovani, takze spousta procedur na nas vysla napr. na 2 hodiny odpoledne, kdy mel syn
spat a tim padem byl ospaly a silne nespolupracoval...ptala jsem se, zda-li bychom nemohli prijit rano ci
odpoledne s jinou ubytovnou, ale neslo to .. Pristi rok mame jet do Rican, tak uvidim.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.