úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopiský ekzem

atopiský ekzem

sarka

8. 12. 2006
11:20

ahoj, můj syn trpí ekzemem od narození. průběh byl zpočátku lehký / na rukou, v podpaží/, v jeho 20 letech se
mu začal zhoršovat, nyní mu je 27 a má extrémně silnou alergii na roztoče, už to snad ani nevypadá na klasický
ekzém ,ale na souvislou načervenalou krupici po celém těle, která svědí, rozdrbábá si vče do krve, jsem z něho
nešťasná, chtěla bych mu nějak pomoci, maže se kortikoidami v mírné koncentraci v masti nebo se promazává
niveou, přála jsem si aby část jeho nemoci přešla aspoň na mne,a on si ulevil, a ono se to podařilo,mám teď to
samé jako on a neustále se to i u mne stupńuje, připadá mi to, jako by to bylo nakažlivé,ale synovi jsem tím
stejně nepomohla, denně zametám nebo vysávám šupiny kůže po celém bytě, nemáme koberce, neustále převlékám
ložní, cyklus máchání prádla opakuji a nic, má stavy, kdy má tak silnou alergii, že zrudne, napuchne mu kůže a
vytéká mu z ní čirá tekutina a má zvýšenou teplotu, je v ten den na odpis, musí ležet, protože je šíleně
najednou unavený, kdo nám pomůže

Junebirth

27. 7. 2014
23:19

RE: atopiský ekzem
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

sarka

15. 5. 2012
0:06

Pro: JitkaDobrý den,mám dvouletého chlapečka, AE trpíme téměř od narození,vystřídali jsme tři kožaře,vyzkoušeli jsme všechno možné z lékárny a vždy s mizivým účinkem.Vždy jsme skončili u kortikoidů, které jsme používali v krajních případech.Zkuste si udržet v noci malé dítě, aby se nškrabalo. Bylo to peklo a žádné mámě to nepřeju! Kamarádkou mi byla doporučena přírodní léčba a malej je už 5 měsíců čistej. Nejprve se mu červené feky vyšupily a poté úplně vymizely.Promazáváme několikrát denně mlíčkem s vysokým obsahem aloe vera a doplňujeme živiny tělu. Když sme začali s léčbou srřídavě jsme používaly gel,který je téměř ve své přírodní formě,hustý krém a mlíčko.Pokud budete mít nějaké otázky, ráda se podělím o své zkušenosti, popřípadě doporučím určité výrobky. Přeji pevnou vůli, nevzdávejte to a vydržte! Boj s exemem jde vyhrát! Příjemný večer Malečková

Reagovat

sarka

15. 5. 2012
0:02

Dobrý večer, sice mám chlapečka malého, ale vím jaké to je, když nemůže máma nebo spíš si neví rady jak má svému dítěti pomoci.AE trpíme téměř od narození,vystřídali jsme tři kožaře,vyzkoušeli jsme všechno možné z lékárny a vždy s mizivým účinkem.Vždy jsme skončili u kortikoidů, které jsme používali v krajních případech.Zkuste si udržet v noci malé dítě, aby se nškrabalo. Bylo to peklo a žádné mámě to nepřeju! Kamarádkou mi byla doporučena přírodní léčba a malej je už 5 měsíců čistej. Nejprve se mu červené feky vyšupily a poté úplně vymizely.Promazáváme několikrát denně mlíčkem s vysokým obsahem aloe vera a doplňujeme živiny tělu. Když sme začali s léčbou srřídavě jsme používaly gel,který je téměř ve své přírodní formě,hustý krém a mlíčko.Při léčbě je také dúležité o jakou formou exemu jde, u vás mokvající. Hodně se o toto téma zajímám a mám ve svém okolí řadu lidí, kterým tyto produkty pomohly. Např. slečna, která trpěla pravděpodobně stejným problémem jako váš syn, na rukou puchýře, pod nimiž byla jakási tekutina, 15 let nemohla normálně spát.. Na moje doporučení začala vše přesně užívat, v prvních třech týdnech se stav ještě zhoršil(to je zcela normální, jde o fázi, kdy se tělo čistí, je třeba vydržet!!!), po měsíci ustoupil mokvajíci exem,místa s exemem se vysušily, po 2 mesicich vymizel z obličeje a rukou, dale přetrvava v oblasti hrudníku. Slečna je ale nadšená,šťastná, že v noci spí a modlí se, aby to přinejmenším tak zůstalo i nadále. Pokud budete mít jakékoli otázky, ráda se podělím o své zkušenosti, popřípadě doporučím určité výrobky. Přeji pevnou vůli, nevzdávejte to a vydržte! Boj s exemem jde vyhrát! Příjemný večer Malečková

Reagovat

Věra, ProAlergiky.cz

20. 3. 2012
19:33

Věra, ProAlergiky.cz

20. 3. 2012
19:31

pro [Jitka]: http://www.autopatie.cz/lahvicka.htm Autopatie je velmi důmyslná metoda pro léčbu nejen ekzému, koukněte na odkaz a kdyžtak za mnou přijďte do diskuzního fóra, kde radím dětem, jak zatočit s ekzémem (mám svůj postup přír.léčby, který funguje spolehlivě, ale umím i dospělé). Autopatie - mám zkušenost, že u ekzematiků velmi dobře funguje z dechu.

Reagovat

Jitka

19. 3. 2012
15:14

pro [eva]:
Dobrý den,
mohu poprosit o kontakt na lékaře co Vám pomohl.Jsem 34 let atopička a už jsem celkem zoufalá.
Děkuji

Reagovat

pavlína

23. 9. 2011
11:23

pro [Eva]: Dobrý den Evo, ráda bych se o vaší zkušenosti s autopatií dozvěděla více. Prosím napište mi na můj e-mail [email protected] Děkuji. Pavlína

Reagovat

zuzana jarošová

25. 8. 2010
18:32

dobrý den,
můj manžel na tom byl do loňského léta podobně, ale nyní bere každý den lék, a je v pohodě, má
občas malinké lůžko ekzému, nevím teď název, ale pokud budete chtít ráda vám ho napíši. Krásný
den a držím synovi palce vím co asi prožíváte, manžel byl psychicky mimo. Krásný den Zuzana

Reagovat

karla

20. 8. 2010
0:53

Lenka

16. 8. 2010
20:47

Dobrý večer, pokud Vás dospělé nebo děti trápí atopický ekzém, je potřeba to řešit nejen zevně,
ale i vnitře. Aby jste se toho zbavili napořád. Pokud by jste chtěli poradit jak pomoci napište mi.
Věnuji se přírodním produktům české firmy, které dokáží vyřešit i atopický ekzém. Děkuji Lenka
Snítilá [email protected]

Reagovat

Tomáš

15. 8. 2010
22:05

Dobry den ja z vlastni zkusenosti mohu doporucit Mast z marihuany je to rozhodne lepsi nez neake masticky na
predpis :-)

Reagovat

MIra

3. 8. 2010
1:06

Dobry den trpím atopickym ekzemem na rukou nekdy to je v takovem stadiu ze mam cele prsty a dlane rozpraskane
do krve a nemuzu s nimy vubec hybat .jedine co mi pomaha lipobase repaire.ale timto bych chtel požat nekoho o
radu popřípadě nejaky produkt ..diky za opověd ..hlavně ne nejake alo vera mam vyskoušenou 8 mesíční
kuru a bez žadného učinku.diky za odpověd

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.