úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jana

20. 3. 2007
16:06

Prosím o radu, zda nemá někdo zkušenosti s kineziologií. Mám atopický ekzem a nejhorší je na obličeji. Dost
tím trpí moje psychika a pořád se s tím neumím vyrovnat. Slyšela jsem o této metodě, že dokáže odstranit
spoustu zdravotních i psychických problémů, ale nemám žádné reference. Pokud přidáte kontakty, předem děkuji.
Také mám problém najít vhodný krém na obličej, který by mě vyhovoval. Vyzkoušela jsem už spoustu krémů a
mastí(Atoderm, A-derma, i masti z lékárny) ale pořád ne najít ten pravý. Hned zčervenám a kůže pne a pak se
loupu a tak pořád dokola. Od lékaře mám předepsané kortikoidy, ale ty se snažím používat co nejméně.

Zuzka

5. 4. 2007
22:40

RE: Atopický ekzém
Pro Leu: mám zřejmě podobný problém, také se mi po asi 3 letech klidu ekzém objevil na místech kde předtím
nebyl a také vpředu na krku.Zmizel mi ale zase z prstních kloubů, takže asi platí, že když ekzém někde zmizí,
objeví se jinde:(.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lea

5. 4. 2007
19:33

Já mám s kineziologií dobrou zkušenost. Trpím na AE od 2 let a zhruba kolem 17 roku po hodně nepodařené léčbě
homeopatikama jsem navštívila kinezioložku v Jablonci nad Nisou. Pracovala hodně s psychikou, přesunem energie
a mně se opravdu ulevilo. Dokonce mi zmizely i bradavice, které jsem měla na rukou. Bohužel nebylo to trvalé,
protože poslední dva roky (je mi teď 24) mám ekzém tam, kde předtím nikdy nebyl (vpředu na krku a kolem pusy).
Bohužel už na tu paní nemám číslo, ale zajela bych za ní znovu.

Reagovat

Lucka

24. 3. 2007
22:30

Jani, mám z vlastní zkušenosti a i zkušenosti známých. Na ekzém jim i mě zabraly výrobky na bylinné bázi, bez
chemie, konzervantů, apod. Pokud bys chtěla více informací, napiš mi na meilíka.

Reagovat

Ivča

23. 3. 2007
11:45

Ja doporučuju krém Lipobase, hodne kůži promastí a může se nanášet vícekrát denně. A hlavně neobsahuje
kortikoidy. Ke krému ELidel mám výhrady po přečtení článku na stránkách SÚKLU. Také ještě používám Konopnou
mast, ale dlouho se vstřebává, takže to spíš jen když jsem doma:-)

Reagovat

Jana

23. 3. 2007
9:39

dobrý den,
moje dcera (7let) je na tom podobně. Také jsem vyzkoušeli ledasco, ale zahojí se to pouze po krému Elidel,
promašťujeme bílou vazelínoum, která jí jediná nepálí. Moje neteř )19)používá na citlivou pokožku kosmetiku
přírodní Lush. je s ní velice spokojená.

Reagovat

Hanka

21. 3. 2007
10:03

Zkuste Excipial U Lipolotio a na oblicej Rakytnikovou Indulonu nebo A-derma Exomega krem ;)
Hodne stesti...

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.