Ekzém na rukou

Olda

24. 3. 2007
13:55

Ahoj, mám na rukou nějaký ekzém, takové svědivé zarudlé puchýřky, ale na polštářcích mam ztvrdlou kůži a navíc
se loupe. Neví, prosím vás, někdo, co to je a případně co na to brát? Mám to asi týden, mažu to, ale vůbec to
nemizí.

Díky.

Bea135

23. 6. 2017
17:54

RE: Ekzém na rukou
Mě nikdy žádné drahé krémy nezabrali. Radím denně promáznout obyčejnou indulonou a neškrabat.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Krista

17. 6. 2017
16:28

Pro: VálkováKonopne masticky nejsou na vse a musite vedet a znat.Prodavaji se ruzne kopie,do toho bych nesla.Vsichni co mate tyto problemy,chce to vycistit vnitrne telo-detoxikace vzdy na jare a na podzim.Pokud ma nekdo zajem,mam osvedcenou domaci vec,kterou jsem vymyslela a zabira.Pokud bude mit nekdo zajem,muze napsat na evamustang@centrum.cz,je to bylinkovy "zazrak",absolutne bez chemie a nasbirany v cistem prostredi,kde v okoli 30km neni zadny prumysl.

Reagovat

Krista

17. 6. 2017
16:18

Zdravim vsechny nestastne,kteri maji problem s ekzemy.Nechci se vnucovat,ale vymyslela jem bylinnou lecbu,ktera vyresi problemy nejen s ruznymi ekzemy,ale i dalsimi koznimi problemy-- treba i bercove vredy.Je to bez veskere chemie a vse je nasbirano v prostredi,kde neni v okoli 30km zadny prumysl,takze bylinky zdrave.Lecba je vnitrni i vnejsi.Je to pro deti i dospele.evamustang@centrum.cz

Reagovat

zuzanakotaskova

13. 7. 2015
12:39

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Válková

7. 10. 2014
14:11

Také trpím na ekzém na rukou a nemůžu se ho zbavit. Kolik let jsem to měla jen přes zimu, teď celoročně. Kamarádka mi také doporučovala konopnou mast nebo něco z konopí, ale nemám s tím zkušenosti můžete mi nějakou konkrétní značku doporučit prosím? Jinak mi nic nepomáhá.

Reagovat

Pettulinka

15. 8. 2014
10:43

Já trpím ekzémem na rukou už neskutečnou dobu. Pokaždé když se umyju nádobí nějakým agresivnějším jarem a v práci máme bohužel jen ty agresivní, léčím se z ekzému pomalu další dva týdny. Objevila jsem ale na doporučení paní v lékárně krém Atopos, nemůžu si ho vynachválit. Je to konopná kosmetika a na ekzém je úplně nejlepší! Stačí párkrát namazat a už tolik nesvědí a pokožka je vláčnější.

Reagovat

Junebirth

27. 7. 2014
23:11

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Kacka

28. 12. 2012
14:55

Podobné potíže mám vždy v zimě. Jednou mi kamaradka poradila at zkusim pomadu Tepezcohuite a pomohlo to.

Reagovat

harvester_cz

15. 7. 2012
13:28

Z vlastní zkušenosti doporučuji pomádu s Tepezcohuite, mě osobně to velmi dobře zabírá právě na ekzém na dlani.

Reagovat

Vera

14. 12. 2010
10:40

Veroniko, běžte ke kožnímu lékaři a změňte mast. Jestliže vás to svědí čím dál víc, není to v
pořádku, neotálejte dál. Je dermatologické pravidlo: mast nebo krém, které chci použít, nejprve
zkoušíme na zdravou, tj.nepostiženou kůži (na místo např.na předloktí cca 3x3 cm). Pokud není reakce
a externum vyhovuje, pak si teprve můžeme dovolit mazat na postiženou kůži.
Pro Kateřinu: ne každý ekzém je spojen s reakcí na potraviny- u dětí 0-3 roky je hodně častá souhra
potrv.alergií (hl.BKM) a atop.ekzému, v dospělosti ale zdaleka ne. Ale budiž, zkusit to může...
Terezo: alou na kožní, tam stanoví diagnózu. Dodám, že pro atopickou a citlivou pleť existuje spousta
kvalitních přípravků, Bioderma, Aderma, Linola, Leciderm, atd.
Dano: pokyvuju hlavou na znamení naprostého souhlasu...Oldo: čím to mažete? Chtělo by to vidět to. Jak
to diagnostikoval kožní lékař? Nesahal jste nově na něco, nepřišel jste do kontaktu s něčím novým,
nový krém, pěna do koupelem, atd.?

Reagovat

12. 12. 2010
20:00

doporučuju BIODERMA ATODERM PO ZINC, JE TO NEJLUXUSNĚJŠÍ KRÉM, NA MĚ FAKT ZABÍRÁ

Reagovat

Dana

19. 11. 2010
14:42

Mně přijde celkem zbytečný o tom debatovat. Nic proti vám, ale nabídek typu moje dcerka měla takový a
takový problém, ale teď už víme jak na to, podrobnosti ráda sdělím mailem... je všude mraky. A ve
velké míře jsou to bohužel prodejci nějakých "zázraků"...

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.