úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Ekzém na rukou

Ekzém na rukou

Olda

24. 3. 2007
13:55

Ahoj, mám na rukou nějaký ekzém, takové svědivé zarudlé puchýřky, ale na polštářcích mam ztvrdlou kůži a navíc
se loupe. Neví, prosím vás, někdo, co to je a případně co na to brát? Mám to asi týden, mažu to, ale vůbec to
nemizí.

Díky.

SoniaCer

12. 6. 2018
16:35

RE: Ekzém na rukou
Pro: Michala69tak jsem ho začala dávat malé na opruzenou pipku a fakt se to po něm moc pěkně hojí, škoda, že jsem o tom nevěděla dřív

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Michala69

30. 5. 2018
20:58

Pro: SoniaCerTaky mám vyzkoušený neo phytiol, protože se mi dělal hodně ekzém na rukou a po něm jediném se mi to pořádně zahojilo. To stejné u syna, který trpěl na opruzeniny, tak se to po něm moc hezky a rychle hojilo www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol

Reagovat

SoniaCer

28. 4. 2018
23:55

Jé, tak to jsem ani nevěděla, že ji můžu používat u malé na prcku :) tak to je dobré vědět. Aspoň ho dopotřebuju :)

Reagovat

Hanina

7. 4. 2018
22:42

Pro: SoniaCerTaky s ním mám výbornou zkušenost. Hlavně neobsahuje parabeny a kyselinu boritou, takže jsem ho dávala malé na prcku, když byla opruzená.

Reagovat

SoniaCer

20. 3. 2018
21:58

Já teď druhým týdnem používám neophytiol a zatím musím zaklepat, že se mi ta postižená ložiska, co jsem měla mezi prsty a na hřbetech prstů ztrácí. Bohužel na to dost trpím, protože si chodím k mateřské přivydělávat úklidem a ruce dostávají hodně zabrat, tak snad se mi to po té mastičce ztratí úplně, protože jsem toho už vyzkoušela hodně.

Reagovat

Vím Jak Na To :-)

8. 1. 2018
21:33

Doporučuji zvýšit příjem vitamínů a zinku(přečtěte si něco o něm)

Reagovat

Vím Jak Na To :-)

8. 1. 2018
21:29

Mněly by jste pořešit vnitřek těla (hlavně střeva). Možná si říkate co je to za blbost ale to co je ve vnitř se odrazuje na ven. Mastičky vám to jen zamaskují, ale kdykoliv se vám to může vyrazit zpátky. Doporučuji začít s dietama (histaminovou). Histamin podporuje vaše škrábaní na ruce, když jste alergik tak ještě hůř.
Zjistěte si alergie a pak si najděte diety podle toho (nezmizí to za týden). Hlavně vyřaďte cukr!!!! Největší problém!!!!

Reagovat

Rybkaa

9. 8. 2017
9:04

Pro: Aja.alexAhojky, já používám mastičku od rosenpharmy - neophytiol. Je to mastička, která je volně prodejná, ale koupila jsem si ji na doporučení doktorky a pomáhá :)

Reagovat

Aja.alex

22. 7. 2017
11:02

Taky by mě zajímalo, jaká mastička je na to nejlepší...

Reagovat

Bea135

23. 6. 2017
17:54

Mě nikdy žádné drahé krémy nezabrali. Radím denně promáznout obyčejnou indulonou a neškrabat.

Reagovat

Krista

17. 6. 2017
16:28

Pro: Válková===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEVHODNÉ REKLAMY===

Reagovat

Krista

17. 6. 2017
16:18

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.