úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Ekzém na rukou

Ekzém na rukou

Olda

24. 3. 2007
13:55

Ahoj, mám na rukou nějaký ekzém, takové svědivé zarudlé puchýřky, ale na polštářcích mam ztvrdlou kůži a navíc
se loupe. Neví, prosím vás, někdo, co to je a případně co na to brát? Mám to asi týden, mažu to, ale vůbec to
nemizí.

Díky.

Krista

17. 6. 2017
16:18

RE: Ekzém na rukou
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

zuzanakotaskova

13. 7. 2015
12:39

Reagovat

Válková

7. 10. 2014
14:11

Také trpím na ekzém na rukou a nemůžu se ho zbavit. Kolik let jsem to měla jen přes zimu, teď celoročně. Kamarádka mi také doporučovala konopnou mast nebo něco z konopí, ale nemám s tím zkušenosti můžete mi nějakou konkrétní značku doporučit prosím? Jinak mi nic nepomáhá.

Reagovat

Pettulinka

15. 8. 2014
10:43

Já trpím ekzémem na rukou už neskutečnou dobu. Pokaždé když se umyju nádobí nějakým agresivnějším jarem a v práci máme bohužel jen ty agresivní, léčím se z ekzému pomalu další dva týdny. Objevila jsem ale na doporučení paní v lékárně krém Atopos, nemůžu si ho vynachválit. Je to konopná kosmetika a na ekzém je úplně nejlepší! Stačí párkrát namazat a už tolik nesvědí a pokožka je vláčnější.

Reagovat

Junebirth

27. 7. 2014
23:11

Reagovat

Kacka

28. 12. 2012
14:55

Podobné potíže mám vždy v zimě. Jednou mi kamaradka poradila at zkusim pomadu Tepezcohuite a pomohlo to.

Reagovat

harvester_cz

15. 7. 2012
13:28

Z vlastní zkušenosti doporučuji pomádu s Tepezcohuite, mě osobně to velmi dobře zabírá právě na ekzém na dlani.

Reagovat

Vera

14. 12. 2010
10:40

Veroniko, běžte ke kožnímu lékaři a změňte mast. Jestliže vás to svědí čím dál víc, není to v
pořádku, neotálejte dál. Je dermatologické pravidlo: mast nebo krém, které chci použít, nejprve
zkoušíme na zdravou, tj.nepostiženou kůži (na místo např.na předloktí cca 3x3 cm). Pokud není reakce
a externum vyhovuje, pak si teprve můžeme dovolit mazat na postiženou kůži.
Pro Kateřinu: ne každý ekzém je spojen s reakcí na potraviny- u dětí 0-3 roky je hodně častá souhra
potrv.alergií (hl.BKM) a atop.ekzému, v dospělosti ale zdaleka ne. Ale budiž, zkusit to může...
Terezo: alou na kožní, tam stanoví diagnózu. Dodám, že pro atopickou a citlivou pleť existuje spousta
kvalitních přípravků, Bioderma, Aderma, Linola, Leciderm, atd.
Dano: pokyvuju hlavou na znamení naprostého souhlasu...Oldo: čím to mažete? Chtělo by to vidět to. Jak
to diagnostikoval kožní lékař? Nesahal jste nově na něco, nepřišel jste do kontaktu s něčím novým,
nový krém, pěna do koupelem, atd.?

Reagovat

12. 12. 2010
20:00

doporučuju BIODERMA ATODERM PO ZINC, JE TO NEJLUXUSNĚJŠÍ KRÉM, NA MĚ FAKT ZABÍRÁ

Reagovat

Dana

19. 11. 2010
14:42

Mně přijde celkem zbytečný o tom debatovat. Nic proti vám, ale nabídek typu moje dcerka měla takový a
takový problém, ale teď už víme jak na to, podrobnosti ráda sdělím mailem... je všude mraky. A ve
velké míře jsou to bohužel prodejci nějakých "zázraků"...

Reagovat

ayurveda

9. 11. 2010
17:40

pro danu:neviem teda,prečo sem ludia píšu a chcu pomoct.ako inak sa dá pomoct,ak nie s niečím-nejakym
produktom,najlepšie s tym ,čo má človek vyskúšané.ja mam vyskušanu kozmetiku zo sri lanky,a nielen
ja.chcem pomoct.nepotrebujem skrytu reklamu,lebo sa neskryvam.ak chcete kontakt
[email protected]

Reagovat

Dana

9. 11. 2010
11:43

To se mi fakt líbí, jak ti zázrační prodejci čehokoliv znají recepty na všechno. Zajímavý je, že se
jejich příspěvky objevují všude a mě to po pravdě dost obtěžuje. Člověk se nedozví pomalu nic
jinýho, než skrytou reklamu na nějakej zázrak, kterej dotyčnýmu vyléčit všechno od ekzému po
zlomenou nohu. Není nad osobní zkušenost páni prodejci, co? :-( :-( :-(

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.