úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Ekzém na rukou

Ekzém na rukou

Olda

24. 3. 2007
13:55

Ahoj, mám na rukou nějaký ekzém, takové svědivé zarudlé puchýřky, ale na polštářcích mam ztvrdlou kůži a navíc
se loupe. Neví, prosím vás, někdo, co to je a případně co na to brát? Mám to asi týden, mažu to, ale vůbec to
nemizí.

Díky.

Luboš

27. 9. 2010
17:33

RE: Ekzém na rukou
Ahoj 5 let jsem trpěl silným ekzémem po celém těle a nejvíce na rukou.Nepomohlo mi nic co mi předepsali
lékaři.Dostal jsem se z toho že jsem začal užívat byliný produkt z kandy.Kdo by měl zájem si
vyřešit své zdravotní problémy tak at mě kontaktuje na [email protected]

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Tereza

25. 6. 2010
18:32

Ahoj,mám ekzém na rukou a když se nehtem pořádně přes něj přejede tak vždycky jeden takový
polštářek praskne a vyteče z něj něco divnýho občas se mi dělá i na nohou nevíte co s tim a co to
je??

Reagovat

Kateřina

19. 4. 2010
14:35

Dobrý den Oldo,
máme bohaté zkušenosti s oběma dítkama s atop.ekzémem i alergiemi.Náhodou jsem se dostala k Aloe Vera
gelu,který se pije a kosmetice s Aloe Vera a velmi nám pomohla.Ze začátku to jde pomalu,ale za několik
měsíců jsme se ekzému opravdu zbavily.Nepomohli nám na kožním za 4 roky ani jednou,jenomm střídají
masti a nepošlou vás ani na alergologii.Doporučuji vyzkoušet Aloe Vera gel ,ale ne proboha ten hnus z
lékárny,ten je s aloinem,a to je silný alergen.Můžu Vám poradit ,kde ho koupit.Volejte 731525621
Kateřina

Reagovat

veronika

7. 2. 2010
9:30

Dobrý den prosím vás už asi přes pul roku mám ekzém na prstě byla jsem u paní doktorky a ta mi
doporučila mastičku prst mám oteklý a pořád mě čím dál svědí mažu si to poctivě a vubec to
nezabírá nevíte co to muže být?Předem děkuji za odpověd nashledanou

Reagovat

Hanka

27. 10. 2008
11:58

Vypadá to na kontaktní ekzém.
Možná jsi sahal na něco, co tu reakci vyvolalo?
Jediné, co má u mně efekt, je používání bariérového krému. Dřív jsem kupovala Dermaprotekt a
teď kupuju Dermaguard.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.