...

Veronika

31. 3. 2007
11:44

jsem atopička už od narození,ek´ém se mi ustalil na místech jako je ruce a obličej,ruce neřeším,ale na obličej
mi má kožařka naordinovala advantan a ten jsem si pravidelně mazala skoro 3 roky a teď jsem si ho přestala
mazat,prptože jsem zjistila co je to zač(kortikoidy-největší svinstvo)samozřejmě ekzém se vyzazil jako
blázen,... jsem bezradná,..zlepší se to???

Veronika

11. 5. 2007
0:31

RE: ...
ahoj,děkuji za odpověd,..ano,mazala jsem se tři roky,..hrůzaod té doby co jsem ho vysadila se už
příznaky zhoršení zlepšily a mám už na obličeji jen pár vyraženejch pupínků ekzemu,..ale to už
zůstává stejné a nelepší se to,..

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lucka

31. 3. 2007
14:53

To jsem se přehlídla, opravdu ses mazala Advantanem 3 roky? To je opravdu hodně.

Reagovat

Lucka

31. 3. 2007
14:51

Veroniko, mast Advantan rozhodně není na užívání na 3 měsíce. Já, když tuto mast napsala kožařka mému
synovi,tak jsem ji užívala minimálně až vůbec. Samozřejmě se to zlepšilo, ale když jsem ji pak nepoužívala na
synovi, tak došlo ke zhoršení. Není to jen záležitost vnější, ale hlavně vnitřní. Jak už jsem psala (viz
níže). Moc produkty na bylinné bázi synovi pomohly, je bez ekzému.Pokud chcete se dozvědět víc, tak pište.
Ráda poradím.

Reagovat

Lucka

31. 3. 2007
14:46

Ahoj,mám vlastní zkušenost s přípravky na přírodní bázi bez jakékoli chemie, éček, apod. Ekzém není záležitost
povrchní, ale vnitřní. je třeba pročistit játra, střeva, celý organismus a s těmito bylinnými produkty je to
možné. Kdybych to nevyzkoušela, tak tomu nevěřím. A znám též několik lidí, kteří byli na tom podobně a již
jsou bez problémů. Pokud chcete se dozvědět víc, neváhejte a pište.
grafika

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.