úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Že by chladová alergie?Ale proč zabírá jen ECOBEC?

Že by chladová alergie?Ale proč zabírá jen ECOBEC?

rené

22. 4. 2007
9:50

Je to divné, ale mne na alergii zabírá nejlépe spray na astma ECOBEC. Po sedmi letech každodenního
trápení s vodovou rýmou, pálením očí, otoky obličeje, bolesti hlavy... se mi naštěstí projevily i
příznaky ASTMATU. Díky tomu jsem od prvního použití ECOBECU začala žít jako normální člověk. Bez
rýmy. Teď jsem těhotná, nesmím užívat ecobec a nefunguji vůbec. Astma sice už nemám, ale obličej
mám 2xtakový, rudý a odřený. Toto jsem měla před používáním ECOBECU každý den, v létě, v zimě,
u moře, na horách, doma, stááááále... Nikdy mi pořádně nezabrali žádné léky na alergie. A že
jich na mne vyzkoušeli. I vakcíny, léčbu imunity a nic.. Dokonce mi na alergologii žádnou alergii pak
už nezjistili, ale problémy mám stále, i když astma už nemám. Nemáte někdo podobnou zkušenost???

en

8. 11. 2007
17:36

RE: Že by chladová alergie?Ale proč zabírá jen ECOBEC?
vyzkoušejte detoxikační program doktora Jonáše. mně moc pomohl!!!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

josef

23. 4. 2007
9:25

RE: Že by chladová alergie?Ale proč zabírá jen ECOBEC?
tak to někdy bývá. já jsem měl podobné zkušenosti a zjistil jsem, že někdy stačí určitá změna a
pak reakce pominou. tvoje psychika je fixovaná na nějakej problém a tvým úkolem je na nej zapomenout.
taky s tím někdy ještě bojuju, ale občas se mi daří. zkus homeopatika, zkus pravidelnou ledovou
sprchu, nebuď na jednom místě, zkus to doma zpřeházet, vyměměnit to co by tě mohlo
dráždit,...samotné léky jsou k ničemu

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.