úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Astma bronchiale stupen 3

Astma bronchiale stupen 3

Barbora

24. 4. 2007
21:10

Dobrý den,žádám Vás o jednu důležitou radu,která pomůže mému otci.Má astma bronchiale stupeň
3,často má problémy s dýcháním a jeho plíce pracují méně než by měly.Je alergický hlavně na
psa,kterého máme 14 let a neuvažujeme o tom,že by jsme ho dali pryč.Proto se ptám jestli je jiná
možnost,jak mu pomoci.Slyšela jsem o čajích z podbělu,ale obávám se,že by mohly mít nežadoucí
požadavky.Předem děkuji za Vaši drahou odpoveď,která mi určitě pomůže.
S pozdravem Barbora P.

Barbora

26. 4. 2007
14:45

RE: Astma bronchiale stupen 3
Lada:samozřejmě,že je pro nás důležitější zdraví tatínka,ale problém je v tom,že našeho pejska
máme už 14 let a je to těžké se s ní rozloučit.....ale za nic se neomlouvejte

A jinak Vám všem moc děkuji za Vaše odpovědi......S pozdravem Barbora

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Hanka

25. 4. 2007
17:52

No z mé zkušenosti nějaké čaje a byliny v tomto nepomohou.Sama mám alergii na kočku i psa.Pokud se
zvířete nechcete a nemůžete vzdát, zkuste eliminovat jeho pohyb po bytě, nepouštějte ho do ložnice,
kde tatínek spí, ta noc je nejhorší, často ho koupejte, kupte i výše zmiňovaný přípravek,
čističku vzduchu apod.Já mám tohle všechno doma a navíc chodím na hyposenzibilizaci pomocí vakcín a
jsem v pohodě. Novou kočku si už asi nikdy pořídit nemohu, ale tu mojí starou kamarádku nechám u mě v
poklidu dožít a o to jde určitě i u vás vzhledem k věku psa.

Reagovat

Lidka

25. 4. 2007
11:53

Tady na stránkách je produkt proti alergii na zvířata. Já o tom nic nevím, mám snad všechno od pylů
až po ekzém, takže ani zvíře nemám.
Jen vím, že to existuje.

Reagovat

Láďa

25. 4. 2007
8:42

Promiň, ale musíte se sami rozhodnout, co je pro vás důležitější. Zdraví otce nebo pejsek.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.