úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: atopický ekzém u dětí

atopický ekzém u dětí

monika

6. 4. 2005
18:15

Mám dceru (1/2 roku), u které se objevila vyrážka. Dětská doktorka říkala, že to vypadá na atopický ekzém a
poslala nás na kožní. Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte dobrou zkušenost s dětskou kožařkou v Brně.
Budu vděčná za jakékoliv informace a rady. Děkuji

Junebirth

27. 7. 2014
23:12

RE: atopický ekzém u dětí
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

MilanKabrt

1. 8. 2012
14:59

Pro: Alena=== Příspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy ===

Reagovat

MilanKabrt

1. 8. 2012
14:57

=== Příspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy ===

Reagovat

moomi1

30. 7. 2012
23:12

Ahoj, ja jsem bojovala s ekzemem od malicka. Nakonec mi pomohly zelene potraviny. Ekzem je problem, ktery se musi lecit od priciny, kremy jenom zmirni prubeh, ale nezbavite se ho tim. Trvalo to nekolik mesicu, ale nakonec jsem zvitezila :) Preju kazdemu, aby se mu to podarilo. Klidne poradim s tim, co pomohlo mne, ale tady na to asi neni dost prostoru. Kdyz tak piste na
=== Kontakt byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy ===

Reagovat

sarka

15. 5. 2012
0:15

Pro: AlenaDobrý den,mám dvouletého chlapečka, AE trpíme téměř od narození,vystřídali jsme tři kožaře,vyzkoušeli jsme všechno možné z lékárny a vždy s mizivým účinkem.Vždy jsme skončili u kortikoidů, které jsme používali v krajních případech.Zkuste si udržet v noci malé dítě, aby se nškrabalo. Bylo to peklo a žádné mámě to nepřeju! Kamarádkou mi byla doporučena přírodní léčba a malej je už 5 měsíců čistej. Pokud budete mít jakékoli otázky, ráda se podělím o své zkušenosti, popřípadě doporučím určité výrobky. Přeji pevnou vůli, nevzdávejte to a vydržte! Boj s exemem jde vyhrát!

Reagovat

Alena

27. 2. 2012
13:38

pro [Kateřina]: Dobrý den, je mi 20, od malicka trpím AE, zkusila jsem už hodně mastí, ale letos už jsem opravdu bezradna, akzem po celém těle. Předem děkuji za radu.

Reagovat

Ondráš

10. 2. 2012
16:22

pro [Kateřina]: Zdravím, tak co je tedy tím zázrakem ???

Reagovat

Mirek

2. 2. 2012
16:03

pro [Kateřina]:
Dobry den, bohuzel jste nic o sve metode nezminila a me by zajimalo jak se s obojim vyporadat dle Vasi rady. Jen verim, ze nejde o hloupou srandu ci reklamu.
Dekuji za odpoved.MirekP

Reagovat

Hanka

31. 1. 2012
22:51

pro [Marketa]: Mé zkušenosti s atopickým ekzémem aneb porazit se dá! Mému synovi se ve 2 měsících udělala na obličeji suchá praskající krusta, později po promazávání zmizela ale po celém tělíčku se mu začal šířit příšerný ekzém, celé dny a noci probrečel, škrabal se do krve, byl mrzutý...kdo to zná nemusím mu nic popisovat. Suchá místa střídaly mokvavé fleky pod koleny, kolem kotníčků i jinde. Navštívila jsem s ním celkem 3 kožní lékaře a vystřídala snad všechny masti,oleje ap., které lze v lékárně dostat - výsledek NIC, naopak často se vše ještě zhoršilo, ekzém se proměnil v naši noční můru, pomáhaly jen masti s kortikoidy...Čirou náhodou jsem se dostala k přírodní léčbě a jelikož se tonoucí stébla chytá, zkusila jsem ji, dnes po měsíci užívání a mazání jsme bez ekzému, malý se zklidnil, spinká, prostě zázrak. Léčba pomáhá i řadě mých známých a blízkých, také na lupenku atd. Pokud chcete poradit napište mi na e-mail: [email protected], odepíši všem.

Reagovat

Marketa

24. 1. 2012
14:42

pro [Kateřina]: Dobry den, zaujal me vas clanek kde pisete ze umite poradit s lecbou atopickeho exemu. Muzete mi poradit na email? Mam syna necele 2 roky a jiz 2x bral amtibiotika a bzdy po dobrani se mu rozjel AE. Poprve se mu vylacil u more a ted podruhe jen po kortikoidech a zas se znovu udela.

Reagovat

Jitka Wolfová

15. 1. 2012
10:44

pro [Kateřina]: Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu. Já i můj manžel jsme alergici (na pyly, plísně, roztoče, peří) a starší syn (13 let) taky, ten má i at.exém, ale pouze na rukou mezi prsty. nyní celkem v klidu. Ale mladší syn 23 měsíců má velké problémy. Poprvé se mu objevil exém na obličeji a rukou, když mu byl 1 měsíc (to kvetla zrovna bříza). nic nepomáhalo a exém zmizel až samovolně po odkvětu. Pak byl více méně klid, jen malé exem. plošky na ruce a noze. Nyní ale před vánoci spal u babičky v blízkosti polštáře s peřím a po vyspání napuchl a ze dne na den se mu hrozně exém rozjel. Na zádech, obličeji, nohou a ruce. bere zodac, promazávám. Konopí ale nepomáhá. 4. den začal užívat kolostrum. Z jídla jsem vyřadila mléko, bílou mouku, cukr. Zkuste mi prosím poradit co s tím. Zcela jistě je to alergie na roztoče. Vždy v noci se to zhorší, v posteli začal i kýchat, smrkat. Přitom máme všude protiroztočové obaly na matrace i přikrývky, jsme bez koberců. Moc vás prosím o radu. Děkuji předem. Se srdečným pozdravem
Jitka Wolfová

Reagovat

jana paulová

7. 1. 2012
12:35

Kdo chcete zbavit ekzému svoje děti, přijeďte na přednášku ing.V.Zíkové do ČB, bude tam 22.2.2012, přihlašte se na [email protected] Je to jedna z mála lidí, co to umí léčit bez kortikošů apod. Stojí to stovku a přímo vám tam poradí, co máte dělat a jak se toho prevítu zbavit.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.