úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Svědivá kožní vyrážka

Svědivá kožní vyrážka

Andrea

30. 4. 2007
20:13

Dobrý den. Mám kožní vyrážku. Nejdříve se mi objevil jeden zarudlí pupínek, který hodně svědil.
Snažila jsem se vydržet si ho neškrábat, ale moc dlouho jsem se neudržela. A behem pár dní se mi ta
vyrážka udělala kolem celé holení kosti. Jeden čas se mi to opravdu hodně zlepšilo, ale teď se to
zase vrací. Může to být třeba nějaká alergická reakce na koberec nebo tak? Jsou i místa, která
nejsou zarudlá a svědí. Mají tvar pupínku. Svarab to, ale není. Děkuji předem za odpověď

Junebirth

27. 7. 2014
23:05

RE: Svědivá kožní vyrážka
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Pavlina

6. 6. 2013
13:45

Dobrý den mám tentýž problém strašně to svědí nedá se to kolikrát vydržet ... můžete mi poradit a popřípadě jaká příčina Děkuji

Reagovat

Darina

29. 11. 2010
11:57

Dobrý den !! Mám vyrážku v oblasti pochvy (kolem ní) vypadá to,jk tenké střevo,občas to i
svědí.Bojím se,že je to začínající stádium rakoviny.Nwm to ale jistě a nwm,co s tím.Ke gynekoložce
ztm jít nechci.Prosím o radu !!!!!

Reagovat

10. 10. 2010
15:37

dobrý den mám problem vždy když jse oholim udela se my vyražka pod bradou strašně to svědí uš nevim
co mám dělat děkuji za odpoved

Reagovat

Jarda

25. 6. 2010
11:27

Vyrážka na penisu, resp. na žaludu je příznak mykózy. Tu mohl dostat přítel od Vás. Pomáhá na to
Tea Tree krém na potírání a pro Vás vaginální Tea Tree roztok na výplach pochvy. Při mykóze je
důležité, bay se partneři léčili společně alespoň týden. Pokud příznaky pokračují, navštivte
lékaře.

Reagovat

pepanos1

7. 6. 2010
8:43

dobrý den,udelali se mi po rukou od ramen až k prstum pupinky,které vybizeji ke skrabani.2.den se mi to
udelalo už na celem tele.co mam delat?

Reagovat

tereza

29. 4. 2010
18:11

Dobrý den,měla bych dotaz mému přítelovi se udělala na penisu vyrážka a je zarudlý. mohl by jste
nějak poradit? děkuji

Reagovat

jarka

28. 11. 2009
0:32

zajděte si na kožní,/ udělají vám vyšetření krve/nemáte ve svém okolí kočku, stačí práce na
zahrádce,kde byla kočka?

Reagovat

františek

3. 10. 2009
22:15

docela dobře na vyrážku kolem úst a mezi obočím používám obyčejnou kuchynskou sůl rozpuštěnou ve
vodě nebo v oleji,všemožné masti prakticky nezabíraly

Reagovat

Josef

2. 9. 2009
14:25

Mám na holeni vyrážku jak popálení od kopřivy,svědí.Byl jsem u kžního lékaře,který mi dal mast,po
natření to zmizí,ale zase se to objeví.Neni nějaká pořádná mast volně ke koupi v lékarně?Co s tím
mám dělat.Děkuji.

Reagovat

jevhenija

12. 7. 2009
21:37

Reagovat

16. 6. 2009
20:09

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.