úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Svědivá kožní vyrážka

Svědivá kožní vyrážka

Andrea

30. 4. 2007
20:13

Dobrý den. Mám kožní vyrážku. Nejdříve se mi objevil jeden zarudlí pupínek, který hodně svědil.
Snažila jsem se vydržet si ho neškrábat, ale moc dlouho jsem se neudržela. A behem pár dní se mi ta
vyrážka udělala kolem celé holení kosti. Jeden čas se mi to opravdu hodně zlepšilo, ale teď se to
zase vrací. Může to být třeba nějaká alergická reakce na koberec nebo tak? Jsou i místa, která
nejsou zarudlá a svědí. Mají tvar pupínku. Svarab to, ale není. Děkuji předem za odpověď

22. 5. 2009
16:45

RE: Svědivá kožní vyrážka

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jiřina

12. 3. 2009
16:36

Trápí Vás vyrážky, které ne a ne zmizet? Pomocí přírodních produktů je možné se vyrážek zbavit
jednou pro vždy. Pokud máte zájem o více informací pište na [email protected]

Reagovat

Jitka

12. 3. 2009
8:53

Už asi měsíc mám kolem očí červené pupínky,které občas svědí,někdy je to více vidět,mám
pocit,že se to horší a začínají se objevovat i kolem nosu.Prosím o radu,kožní lékařku též
navštívím. Děkuji za odpověď.

Reagovat

Ivana

2. 2. 2009
11:41

Dobrý den,od v čerejška mam vyrašku na dlanich jsou to male červene fličky ktere strašně svědi a dnes
rano jse my to oběvylo i na kolenou,nic neobvykleho jsem nejedla nic vnovem neprala a zbytek rodiny nic
podobneho nema tak doufam že my někdo vysvětly co mam dělat děkuji za odpověd.

Reagovat

Hana Surmařová

2. 2. 2009
7:01

Dobrý den,
Na puse se mi dělá vyrážka,která svědí a pak se loupe.Vyskytuje se hlavně kolem nosu,uší,na
čele.Občas mi zčervená celá pusa.Jsem alergička,beru Xyzal.Bylo mi řešeno,že s alergií to nemá nic
do činění.Děkuji za odpověď.S pozdravem Hana Surmařová

Reagovat

lida sekerova

2. 2. 2009
1:41

V lete jsem se prestehovala z nemecka,na chalupu,kde stale bydlim,na podzim se obevila vyrazka,hlavne na
nohouch,jako popisuje Andrea,samozrejme jsem byla u lekaru,hruza nejhorsi je to vecer,chalupu mam asi dvacet
let,po kazde dovolene jsem mela kasel,ruzne testy v nemecku i na plisen, jsou neg.,plice rengen tez v
poradku.Ted jsem zde a uz nevim jak si pomoc.Tez mam zachvaty,kasel,zahleneni.Shanim lekare? Kdekoliv
,Stredocesky kraj,Kutna Hora,Caslav,Kolin kdo ma dobre skusenosti. Dekuji predem za odpoved Lida

Reagovat

LENČA

5. 1. 2009
13:09

JÁ NĚCO PODOBNÉHO MĚLA A BYLA TO REAKCE NA PRACÍ PRÁŠEK.

Reagovat

Jarka

1. 5. 2007
18:08

Tak s něčím podobným mívám také potíže. Trpím atopickým ekzémem. Když se mi tohle objeví,
prostě si koupím mycí gel v lékárně, který neobsahuje mýdlo. Mně to stačí - nepoužívat obyčejná
mýdla.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.