úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Barva na vlasy

Barva na vlasy

Tereza

3. 5. 2007
10:23

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenost s barvami na vlasy, které se prodávají
prostřednictvím těchto webových stránek. Používám klasické barvy, protože nechci být šedivá, ale
pokaždé se mi po nich rozdělá hlava. Bojím se, že tyto přírodní barvy dostatečně nepřekryjí
šediny. Jaká je Vaše zkušenost? Děkuji za odpověď, Tereza

Tereza

4. 7. 2007
8:44

RE: Barva na vlasy
Dobrý den Tanjo, v minulosti jsem si barvila vlasy hennou po použití chemické barvy, když počkáte cca
měsíc, můžete s klidným svědomím barvit hennou. Horší je to obráceně, pokud chcete přejít z henny
na chemickou barvu, tam se musí počkat déle. Tereza

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Tanja

2. 7. 2007
13:51

Já bych se ráda zeptala, jestli má někdo zkušenosti s použitím takové barvy nebo henny na vlasy,
které byly předtím barveny chemickými barvami. Nemám představu, co to udělá:-)Mám ekzém na rukou a
očích a teď už nehodlám riskovat své zdraví používáním chemických barev, takže bych ráda
použila hennu, ale mám trošku obavy. Děkuji.T.

Reagovat

Danka

14. 6. 2007
8:15

To jsem ráda, že čtu pozitivní hodnocení barvy, pořád jsem nebyla rozhodnutá, jestli to mám zkusit,
ale zlomila jste mě, Lenko:o)

Reagovat

Lenka

12. 6. 2007
7:57

Sice se zpožděním, ale přece se hlásím se zkušenostma, jak jsem slíbila. Barvu jsem použila teprve o
víkendu, protože dřív jsem se k tomu nedostala. Výsledek je SUPER !!!! Mám takový ty nevýrazný
hnědý vlasy, použila jsem kaštan a barva je fakt moc pěkná. Použití je v podstatě stejný jako u
normálních barev, jen je ta směs hustší a nevpíjí se do vlasů. Ale šlo to rychle :-) V návodu
píšou nechat působit 15 min. - 2 hod., já jsem to nechala hodinu, protože jsem se napoprvé bála a
klidně by to sneslo ještě dýl. Takže objedvámám další - tentokrát zkusím tu tmavší hnědou. Mám
fakt radost, že jsem ty barvy objevila, konečně můžu barvit bez obav, jupííí :-)))

Reagovat

Lenka

3. 5. 2007
15:16

Mám ji koupenou:-), barvit budu tak za 14 dní, tak určitě podám informace. Pro mě je to jediný
řešení, takže pevně doufám, že to bude fungovat, protože klasický barvy pro mě nepřichází v
úvahu. Mám celou hlavu oteklou a spálenou, je úplně jedno, jaká je to značka, dokonce je to stejný i u
přelivu.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.