úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: lupénka

lupénka

Pavla

12. 5. 2007
18:51

Mám 10 let lupenku. V současné době době mám kromě kůže zasažené i klouby. Můžete poradit
cokoliv lékaře, prášky atd.

Vladimír

8. 2. 2018
13:14

RE: lupénka
Jako u většiny chronických onemocnění je třeba skutečnou příčinu Lupenky hledat ve výživě. Položili jste si někdy otázku, co tuto nemoc způsobuje? Čím si ji sami nechtěně vyvoláváme?
Proč masti a kortikoidy na trvalé uzdravení nestačí? Toto onemocnění je způsobeno naší výživou - přesněji nadbytkem zánět vyvolávajících potravin a současně nedostatkem určitých minerálů, vitamínů nebo zdravých tuků v naší stravě a také jejich sníženým vstřebáváním v našich střevech. Ve své poradně používám přístroj, který změří jakých, pro celkové zdraví důležitých minerálů a vitamínů máte v těle nedostatek. Poradím Vám, jak si je nejlépe doplnit a jak pomocí úpravy výživy zvýšit jejich vstřebatelnost tak, abyste se Lupenky trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

kočka

13. 5. 2007
15:37

RE: lupénka
zkus www.nadeje-byliny.eu nebo www.zprirody.cz mám s těmato tinkturama dobré zkušenosti s jinými
onemocněními,má tam něco na lupenku snad ti to pomůže,já vím jen,že by se měl pít březoví čaj na
čištění při lupence,měly by se udělat testy na potraviny většinou způsobují lupenku

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.