úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: potravinová alergie

potravinová alergie

Renata

15. 5. 2007
8:34

Dobrý den,dcera má astma a je alergická na pyly.Postupně s věkem se jí přidaly další alergie a tak
nyní v 19 má alergii na většinu ovoce a zeleniny.Nyní jí byla zjištěna alergie na vejce,mléko,mouku
pšeničnou ,žitnou i kukuřičnou,rýži a droždí.Vlastně jí bylo lékařkou doporučeno,aby od
nynějška jedla pouze maso.Věřím,že se najde někdo se zkušenostmi a radou jak dceři oživit
jídelníček nebo s radou kam se v tomto případě obrátit.Děkuji a přeji pěkný den.

oki

3. 6. 2010
11:41

RE: potravinová alergie
autor " kočka
prosim vas nemohla by jste napsat nazev homeopatickych leku? Mam doma 2-ročniho chlapečka a trpi na
potravinou alergii takže chtela bych to zkusit. Děkuji. S pozdravem , Křenková.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

3. 6. 2010
11:39

Dobry den, prosim vas nemohly by jste napsat jak se jmenuju homeopaticke leky? nemužu to nikde najit...

Reagovat

inzenyr

18. 10. 2007
23:55

Hlavni problem je, ze lekari se snazi alergii lecit. Tuto diskusi jsem dlouho vedl s lekarkou nasi dcery,
ktera udajne diagnostikovala u dcery tezkou alergii uz v rannem detstvi. Protoze jsme meli bohate zkusenosti s
alergii u syna, tak dcera nebyla krmena od malicka mlekem, krupici a cukrem. Jako mala dostavala pouze stavy z
ovoce a zeleniny. Uz je ji 19 let a prorokovana tezka alergie pani doktorkou u ni nikdy nenastala. Nikdy
nemela ani tezkou chripku. Prestoze byla nekolikanasobnou mistryni republiky a ceskou representantkou ve
velice narocnem sportu. Jakmile si ale zacala vynucovat ve sve strave mleko, cukr a bilou mouku, tak ji
okamzite nastaly problemy s rymou a dychanim. Vzhledem k tomu, ze je velice rozumna tak zase ze sveho
jidelnicku tyto potraviny vynechala a alergie ji zmizela. Ja jsem byl tezkym alergikem od 15 let. Po zmene
jidelnicku s vynechanim mleka, cukru, soli a bile mouky uz asi 20 let nevim, co je to alergie. Pritom jsem v
lete o prazdninach v podstate nemohl z domu. Ridte se radou alergie neni nemoc ale reakce organizmu na
nevhodnou stravu. Organismus se brani pred stravou, ktera je pro nej skodliva. Bohuzel mi uz nerespektujeme
reakci organizmu a snazime se jeho odpor zlomit prasky proti alergii. Protoze me tohle nikdo v mladi nerekl,
tak jsem si vypestoval alergickou reakci na hromadu dalsich potravin jako treba jahody nebo jablka. V soucasne
dobe mi ani jablka, ani jahody nevadi, zato mleko nemohu ani ochutnat. Mleko je potravina, ktera nema v
lidskem jidelnicku co delat. I odrostla telata, ktera byla nadale krmena kravskym mlekem pochcipala. Clovek
neumi kravske mleko rozstepit aby ho ztravil. Jedina ztravitelna forma je zkysane mleko po zasahu bakterii.
Ovsem treba v soucasne dobe prodavany jogurt je vetsinou zase neztravitelny skrob.

Reagovat

Štrudlik

18. 8. 2007
1:02

avšak sója patří mezi rizikové potraviny, co se týče potravinových alergií

Reagovat

Štrudlik

17. 8. 2007
20:42

podle mě je hloupost odkázat někoho jen na stravu z masa. Napsala jste "pouze" ovoce, zeleninu,
vejce, mléko, mouku, rýži a droždí. Ovšem určitě nesmíte i cukr. Avšak některé potraviny přece
jen zbyly : např. houby, ořechy, luštěniny (sója)... ale možna jste se o těchto jídlech nezmínila a
taky je nesmíte. Přeji silnou vůli. Taky mám astma a potravinovou alergii, smím však jíst o něco víc
než vaše dcera

Reagovat

Bořek

9. 7. 2007
12:57

Zkuste navštívit v Pze v Centru tradiční čínské medicíny doktorku Rusnákovou. Ta by s tím mohla
něco udělat.

Reagovat

renata

15. 5. 2007
16:07

Děkuji za radu.Určitě to zkusím.Homeopatika jsme ještě nezkoušeli,ale neodmítám nic co by mohlo
pomoci.Neumím si představit jak bude dcera pouze na ,,mase,, to by snad tělo ani nezvládlo.Ještě jednou
díky.

Reagovat

kočka

15. 5. 2007
13:39

zadejte se jen candida.cz (jinak se vám objeví kyselina kaprilová(

Reagovat

kočka

15. 5. 2007
13:38

Taky nám zjistili potravinovou alergii,když byla dcera malá snad na vše,drželi jsme dietu 5 let a nic se
nezměnilo,pak jsme navštívili homeopata a ten určil diagnozu candida v celém těle,doporučuji pročíst
servr www.candida.cz jedno dítě užívalo homeopatika a dnes může jíst vše,nyní léčíme i druhé
dítě,protože také se ukázalo že má alergii na potraviny,candidu a chlamydie,dnes léčíme jiným
způsobem a uvidíme jak jsme dopadli testy budou hotové až za měsíc tak pak dáme vědět jak
dál.Candida je plíseň která osadí celé tělo i mozek,většinou vznikne po užívání
antibiotik,candida narušuje střevo a narušeným střevem se dostávají toxiny z potravi do těla a tak
vzniká potravinová alergie a jiné zdravotní problémy.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.