ECOVER

barča

16. 3. 2005
20:19

Máte někdo osobní zkušenost s těmi ekologickými přípravky na nádobí a praní? Chtěla bych je vyzkoušet.Předem
díky

Monule

3. 11. 2009
22:50

RE: ECOVER
Ahojky.Vsichni pisete samou chvalu o techto pripravcich jsem rada ze jsem si mohla precist tyhle odkazy.Chci
je vyskouset uz delsi dobu.Akorad nevim zda muzu ty prasky na prani a aviveze pouzivat kdyz mam 3 leteho syna
tazkeho ekzemetika.Poradite mi nekdo?Predem dekuji Monika

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Anka

3. 1. 2006
17:59

Ecover je fakt super, pere čistí ostošest :-) používám i tablety do myčky, stačí dát půlku a zvládá to.
Navíc je teď už snadno k sehnání v každé prodejně zdravé výživy...

Reagovat

jolana

25. 4. 2005
17:50

Já ho kupuju pravidelně po měsíci. Je fakt dobrej a navíc není testovanej na zvířátkách :), takže je to moje
jednička.

Reagovat

Linda

6. 4. 2005
23:13

Ecover je super, používáme ho už asi rok. Škoda že se o něm tak málo ví. Asi je to jako se vším kolem čeho se
netočí velké peníze...

Reagovat

lucie

5. 4. 2005
17:32

Já se nestačím divit. Doteď jsem si myslela, co všechno nedělám pro přírodu, když kupuju prací prášky bez
fosfátů. Vůbec jsem neměla tušení, že něco takovýho existuje. A když čtu ty příspěvky,tak to asi bude dobrý.

Reagovat

Petra G.

2. 4. 2005
9:28

My to teda už máme taky. Umývala jsem s tím nádobí a trochu málo to pění, ale umývá to možná stejně jako jar.
Slyšela jsem někde, že ekologický prostředky toho moc nezvládnou, ale mám jinou zkušenost.
...I kdyby to umývalo prokazatelně hůř, tak aspoň nebudu mít ten blbej pocit, že společně s jídlem polykám i
malou dávku chemie.

Reagovat

barča

1. 4. 2005
15:58

Ve středu mi přišlo objednané zboží. Zkusila jsem prací prášek, aviváž, krémový čistič a prostředek na nádobí.
Hned jsem to vyzkoušela. Myslím, že výsledek je super aspoň co se týká pracího a čistícího efektu. Teď jen
budu čekat, jestli se to nějak projeví na ekzému. Dám vědět.

Reagovat

simona

23. 3. 2005
8:38

Zkusila jsem to na doporučení kamarádky a jsem spokojená - hlavně to krásně voní, tak jemně a nevtíravě.
Začala jsem opatrně s jejich "jarem", ale chtěla bych postupně komplet nahradit to s čím uklízím
teď.

Reagovat

milan

18. 3. 2005
16:27

U nás pere manželka, ale myslím, že používá normálně prášek a tekutej na svetry. Myslím že je to fakt dost
šetrný, protože měla dlouho ekzém na zápěstí a vždycky, když umývala nádobí bez rukavic tak se jí to
zhoršilo. Nevím, jestli je to Ecoverem nebo náhoda, ale má to už dlouho dobrý a to umývá bez rukavic.

Reagovat

barča

17. 3. 2005
16:00

Díky za odpovědi, zkusím to. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je na praní lepší prášek nebo ten tekutý
přípravek. Zkušenosti s praním by mě zajímaly nejvíc, protože mám ekzém a dost citlivou pleť. Díky

Reagovat

Kamila

17. 3. 2005
15:28

Já zatím kupuju Ecover ve velkoskladu Country Life v Nenačovicích a taky jsem spokojená.

Reagovat

Soňa

17. 3. 2005
11:31

Milane: konečně jsou k sehnání výrobky Ecover i v ČR. znám to zvenku - jen by mě zajímalo, kdes to kupoval
dřív! Já už vím, kde to budu kupovat teď! ;-)

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.