úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: žádost o radu

žádost o radu

radka

22. 5. 2007
22:32

Dobrý den, chtěla bych poradit. Náš syn je desetiletý, pylová alergie se u něj prokázala již ve
čtyřech letech. Do loňského roku užíval kapičkovou vakcínu, avšak bez většího efektu. Letos
dostával vakcínu injekční. V současné době, zvláště v těchto horkých dnech má silné obtíže s
dýcháním a výtokem z nosu i přes podání ranní dávky Analerginu tbl., Cromohexalu nosní spray a
Alergodilu do očí. Špatně spí a nos má téměř ucpaný. Oči oteklé a spojivky začervenalé. Prosím
o radu. Děkuji

Jitka

6. 6. 2007
21:34

RE: žádost o radu
Ahoj,protože mám alergii již od tří let věku,tak samozřejmě ji mají i moje děti.Dceři pomáhá
sirup AURELIUS,je to nové nazývá se sirupem třetího tisíciletí a má efekt.Je na předpis.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

kočka

6. 6. 2007
14:37

tady těžko radit zkusili jste www.patentnimedicina.cz je tam diagnoza zdarma třeba přijdou na to co
způsobuje alergii jinak jestli má z nosu výtok hustý jako žlutou rýmu měl váš syn udělány někdy
testy na chlamydie pneumonii?někdy způsobují tyto problémy jinak o alergii a chlamydiích na www.zdravcentra.cz nebo www.chlamydie.info ale tam už jsou chronická stádia tak se neděste

Reagovat

Janka

6. 6. 2007
12:36

My jsme vyzkoušeli pylovou síť, koupili jsme ji taky už loni a musím říct, že super. Hlavně ráno po
probuzení je poznat rozdíl, protože přes den, kdy jsme venku se pylům nevyhneme.

Reagovat

Alice

6. 6. 2007
11:47

Myslím, že by jste měla synovi dávat hlavně antihistaminika např. Zodak, Zyrcec. Moje dcera by v pylové
sezóně bez těchto léku nemohla být. Kapky do nosu a do očí nevyřeší hlavní reakci organismu. Přeji
hodně trpělivosti.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.