úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Domácí transplantace stolice

Domácí transplantace stolice

Stanislava

7. 6. 2018
11:44

Slyšeli jste už někdo o domácí transplantaci stolice v léčbě alergií a atopického ekzému? Kamarádka měla alergii na pyl, prach, taky potravinovou alergii na laktózu a k tomu atopický ekzém. Podstoupila v domácích podmínkách transplantaci stolice a vyléčila se, všechny její problémy zmizely. Dárkyní byla její kamarádka a proces opakovala jen třikrát, to stačilo k úplnému uzdravení. Má tady někdo taky tuhle zkušenost? Dost mě to zaujalo.

Nikolana

30. 9. 2018
7:14

RE: Domácí transplantace stolice
Pro: LilianaJá jsem transplantaci střevní mikroflóry vyzkouela před šesti týdny, dárcem mi byl můj manžel. Hodně se mi zlepšil ekzém, je o 90 procent lepší, a to jsem zkoušela párkrát sníst i kousek tvrdého sýra a na kůže se to neprojevilo, přitom mám od dětství problém s kaseinem. Vypadá to, že moje alergie na kasein je tady taky slabší. Hodlám transplantaci střevní mikroflóry opakovat každé dva měsíce až do úplného zmizení ekzému. Myslím, že když byly tak dobré výsledky po prvním přenosu mikroflóry, tak po pár opakováních budu mít stoprocentní výsledky. Určitě to můžu doporučil, pokud máte zdravého partnera a mezi kamarádkami máte nějakou zdravotní sestřičku, tak za pokus nic nedáte, a je to léčba úplně zadarmo! Já jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Liliana

29. 9. 2018
18:45

Ahoj lidi, je tady někdo, kdo už tu transplantaci zkusil? Já o ní vážně uvažuji, dokonce jsem si sehnala i dárkyni. Ráda bych však získala od někoho konkrétní a reálné zkušenosti.

Reagovat

Nikolana

15. 6. 2018
15:04

Hodně s touto léčbou experimentují pacienti v Americe, tam je to dost populární. A podle toho, jak si to všichni víceméně pochvalují, tak to asi funguje. Kdo umí dobře anglicky, může si vyhledat spoutu informací o úspěšnosti této léčby. Já sama bych to klidně vyzkoušela, ale nemám k dispozici žádnou zdravou dárkyni, která nevíc nebere ani HA. Těžko někoho takového najít.

Reagovat

Larisie

7. 6. 2018
15:24

Transplantace střevní mikroflóry je zřejmě dost dobrá metoda proti alergiím, jeden můj dobrý známý se tak taky vyléčil. Ale nepodstoupil to doma, ale na nějaké klinice v Bratislavě za zhruba 140 000 Kč. On je ale bohatý a tak si to může dovolit a je moc rád, že se alergií takto zbavil.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.