úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Domácí transplantace stolice

Domácí transplantace stolice

Stanislava

7. 6. 2018
11:44

Slyšeli jste už někdo o domácí transplantaci stolice v léčbě alergií a atopického ekzému? Kamarádka měla alergii na pyl, prach, taky potravinovou alergii na laktózu a k tomu atopický ekzém. Podstoupila v domácích podmínkách transplantaci stolice a vyléčila se, všechny její problémy zmizely. Dárkyní byla její kamarádka a proces opakovala jen třikrát, to stačilo k úplnému uzdravení. Má tady někdo taky tuhle zkušenost? Dost mě to zaujalo.

Nikolana

15. 6. 2018
15:04

RE: Domácí transplantace stolice
Hodně s touto léčbou experimentují pacienti v Americe, tam je to dost populární. A podle toho, jak si to všichni víceméně pochvalují, tak to asi funguje. Kdo umí dobře anglicky, může si vyhledat spoutu informací o úspěšnosti této léčby. Já sama bych to klidně vyzkoušela, ale nemám k dispozici žádnou zdravou dárkyni, která nevíc nebere ani HA. Těžko někoho takového najít.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Larisie

7. 6. 2018
15:24

RE: Domácí transplantace stolice
Transplantace střevní mikroflóry je zřejmě dost dobrá metoda proti alergiím, jeden můj dobrý známý se tak taky vyléčil. Ale nepodstoupil to doma, ale na nějaké klinice v Bratislavě za zhruba 140 000 Kč. On je ale bohatý a tak si to může dovolit a je moc rád, že se alergií takto zbavil.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.